• У школі існує внутрішня система нагород та заохочень вихованок, яка регламентується «Положенням про відзначення учениць». Кожне досягнення учениці школи «Леді» помічено і оцінено. Це налаштовує дівчинку на постановку конкретної власної мети і вироблення конкретних дій, спрямованих на результат. 

Таким чином у дівчаток розвиваються такі риси характеру, як цілеспрямованість та наполегливість у досягненні своєї мети. Нагрудні знаки, які різняться за освітнім напрямом та кольором залежно від рівня досягнення, не тільки прикрашають форму учениць, а й створюють позитивний імідж у колективі, є прикладом іншим дівчаткам, підвищують мотивацію до навчання та набуття певних навичок.

ДОСЯГНЕННЯ 2015-2016 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 

АКАДЕМІЧНИЙ НАПРЯМ

  • Єгорова Ксенія (9 кл) - ІV місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури (Учитель Сичова Н.В.)
  • Безручко Таїсія (4 кл) - ІV місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (Учитель Швець Г.В.)
  • Бичник Божена (7 кл) - ІV місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (Учитель Власенко О.М.)
  • Єгорова Ксенія (9 кл) - ІІ місце у ІІ (районному) етап учнівських предметних олімпіад з російської мови (Учитель Бадьонкова О.М.)
  • Гавриленко Марія (6 кл) - ІІ місце у літературному конкурсі «Essay Writing Competition» компанії Albion Education (Учитель Гаврилюк К.О.).
  • Єгорова Ксенія (9 кл) - ІV місце на ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (Учитель Поліванова О.М.) 
  • Самойленко Анастасія (8 кл) ІV місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з хімії (Учитель Михайлик Л.А.)
  • Дробікова Марія (4 кл.) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель  Шевчук К.О)
  • Левіна Олеся (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Михайлова Ксенія (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Печенізька Софія (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Старостенко Анастасія (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Ареф’єва Марія (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Безручко Ксенія (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Гавриленко Марія (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Кузьміна Маргарита (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Шашлова Катерина (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Літвиненко Анастасія (9 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Александра О.М.)
  • Літвиненко Катерина (5 кл) - диплом за відвінний результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )
  • Медведенко Софія (2 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2016» (Учитель Шевчук К.О.)
  • Ганзюк Софія (3 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2016» (Учитель Пузь Ю.В.)
  • Самойленко Анастасія (8 кл.) - ІІ місце у районній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Писанкове сяйво»  (Учитель Пасєка Т.С.)

МУЗИЧНИЙ НАПРЯМ

  • Єдакова Марія (2 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІ премія, лауреат Вокального конкурсу на краще виконання творів ХХ століття (Викладач Білоцерківська Г.Г.)
  • Літвиненко Катерина - (4 клас музичної школи, відділ сольного співу) - учасник Вокального конкурсу на краще виконання творів ХХ століття (Викладач Білоцерківська Г.Г.)
  •  Ріані Марія (2 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - відмінний виступ на засіданні обласного методичного об’єднання «Узагальнення методичної роботи концертмейстерів та викладачів Боярської дитячої школи мистецтв»  (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Єдакова Марія (2 клас музичної школи, відділ сольного співу) - відмінний виступ на засіданні обласного методичного об’єднання «Узагальнення методичної роботи концертмейстерів та викладачів Боярської дитячої школи мистецтв»  (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Бичник Божена (5 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.) 
  • Ганзюк Софія (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.) 
  • Ріані Марія (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.) 
  • Безручко Таїсія (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.) 
  • Коритна Христина (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.) 
  • Зозуля Анна (4 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.) 
  • Мжельська Євгенія (1 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.) 
  • Калашнікова Владлена (7 клас музичної школи, загальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.) 
  • Єдакова Марія (2 клас музичної школи, загальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.) 
  • Гавриленко Марія (5 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.) 
  • Кузьміна Маргарита (5 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.) 
  • Літвиненко Катерина (4 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Білоцерківська Г.Г.) 
  • Печенізька Софія (4 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.) 

Досягнення 2014-2015 навчального року 

АКАДЕМІЧний напрям

  • Єгорова Ксенія (8 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури (Учитель Сичова Н.В.)
  • Єгорова Ксенія (8 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови та літератури (Учитель Поліванова О.М.)
  • Літвиненко Анастасія (8 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови (Учитель Куницька С.Ю.)
  • Єгорова Ксенія (8 клас) - диплом ІІ ступеня у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус-2014" (Учитель Толока Л.В.)
  • Безручко Ксенія (5 клас) - диплом ІІ ступеня у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус-2014" (Учитель Толока Л.В.)


Музичний напрям

  • Ріані Марія (1 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - відмінний виступ в обласному академічному концерті (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Єдакова Марія (1 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІ місце у конкурсі "Українське вокальне мистецтво ІІ половини ХХ століття" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)
  • Панасюк Вероніка (5 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІІ місце у конкурсі "Українське вокальне мистецтво ІІ половини ХХ століття" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)
  • Литвиненко Катерина - (3 клас музичної школи, відділ сольного співу) - учасник конкурсі "Українське вокальне мистецтво ІІ половини ХХ століття" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)
  • Бичник Божена - (4 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - учасник фестивалю музичної школи "Музика Танцю"
  • Ріані Марія (1 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - учасник фестивалю музичної школи "Музика Танцю" 

Досягнення 2013-2014 навчального року
 
АКАДЕМІЧНИЙ напрям

  • Бичник Божена (5 клас) - ІІІ місце у районному етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (Учитель Сичова Н.В.)
  • Берило Елеонора (9 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (Учитель Поліванова О.М.) 
  • Єгорова Ксенія (7 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови (Учитель Куницька С.Ю.)
  • Бичник Божена (5 клас) - диплом ІІ ступеня у ХІІІ Всеукраїнській олімпіаді з історії серед приватних закладів освіти (Учитель Климковецька Н.С.)
  • Постол Поліна (5 клас) - диплом ІІІ ступеня у ХІІІ Всеукраїнській олімпіаді з історії серед приватних закладів освіти (Учитель Климковецька Н.С.)
  • Глухенька Надія (8 клас) - диплом ІІІ ступеня у ХІІІ Всеукраїнській олімпіаді з історії серед приватних закладів освіти (Учитель Климковецька Н.С.)
  • Постол Поліна (5 клас) - ІІ місце у районній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва, номінація "Коврова вишивка" (Учитель ПасєкаТ.С.)

 Музичний напрям

  • Бичник Божена (3 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - лауреат ІІІ премії 2-го Міжнародного фестивалю фортепіанної музики "Каштановий рояль" (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Горякіна Анастасія (3 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІІ місце у конкурсі "Український романс" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)
  • Кілінкарова Віталія (6 клас музичної школи, відділ сольного співу) - учасник конкурсу "Український романс" (Викладач Москалюк А.Т.
  • Козоброд Руслана (5 клас клас музичної школи, фортепіанний відділ) - переможець Конкурсу, присвяченого пам'яті українського композитора Віктора Косенка (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Бичник Божена (3 клас музичної школи, фортепіанний відділ - переможець Конкурсу, присвяченого пам'яті українського композитора Віктора Косенка (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Калашнікова Влада (4 клас музичної школи, загальне фортепіано) - переможець технічного конкурсу "Юний віртуоз-2014" (Викладач Єдакова Н.В.) 
  • Самойленко Анастасія (3 клас музичної школи, загальне фортепіано) - переможець технічного конкурсу "Юний віртуоз-2014" (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Щербакова Марія (2 клас музичної школи, загальне фортепіано) - переможець технічного конкурсу "Юний віртуоз-2014" (Викладач Єдакова Н.В.)

 

Досягнення 2012-2013 навчального року

АКАДЕМІЧНИЙ напрям

  • Берило Елеонора (8 клас) - ІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (Учитель Поліванова О.М.)
  • Глухенька Надія (7 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови (Учитель Жеребчук С.В.)
  • Арадовська Діана (9 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з російської мови та світової літератури (Учитель Левченко А.В.)
  • Кукарцева Олімпія (9 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з російської мови та світової літератури (Учитель Левченко А.В.) 
  • Глухенька Надія (7 клас) - І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галус" (Учитель Жеребчук С.В.)
  • Демидова Олександра (8 клас) - І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)
  • Берило Елеонора (8 клас) - ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)
  • Самохвалова Олександра (8 клас) - ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)
  • Глухенька Надія (7 клас) - ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)
  • Берило Елеонора (8 клас) - ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)
  • Арадовська Діана (9 клас) - І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)
  • Лавриненко Крістіна (8 клас) -  ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Всесвітня історія" (Учитель Климковецька Н.С.)
  • Самохвалова Олександра (8 клас) - диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)
  • Демидова Олександра (8 клас) -  диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)
  • Глухенька Надія (7 клас) - диплом ІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)
  • Єгорова Ксенія (6 клас) -  диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Історія України" (Учитель Климковецька Н.С.)
  • Лавриненко Крістіна (8 клас) - диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Всесвітня історія" (Учитель Климковецька Н.С.) 
  • Глухенька Надія (7 клас) - диплом І ступеня у Конкурсі на найкраще відео на тему "Захист прав людини" в рамках Міжнародного фестивалю "Франкофонія 2013", організованому Посольством Франції в Україні (Учитель Жеребчук С.В.) 

Музичний напрям 

  • Козоброд Руслана (5 клас клас музичної школи, фортепіанний відділ) - учасник обласного академічного концерту (Викладач Каптюрова О.О.)
  • Іванча Марія (6 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - переможець у Конкурсі "Українська фортепіанна музика (Викладач Каптюрова О.О.)  
  • Бичник Божена (2 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - переможець у Конкурсі "Українська фортепіанна музика" (Викладач Каптюрова О.О.)