• У школі існує внутрішня система нагород та заохочень вихованок, яка регламентується «Положенням про відзначення учениць». Кожне досягнення учениці школи «Леді» помічено і оцінено. Це налаштовує дівчинку на постановку конкретної власної мети і вироблення конкретних дій, спрямованих на результат.

Таким чином у дівчаток розвиваються такі риси характеру, як цілеспрямованість та наполегливість у досягненні своєї мети. Нагрудні знаки, які різняться за освітнім напрямом та кольором залежно від рівня досягнення, не тільки прикрашають форму учениць, а й створюють позитивний імідж у колективі, є прикладом іншим дівчаткам, підвищують мотивацію до навчання та набуття певних навичок.

ДОСЯГНЕННЯ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 

АКАДЕМІЧНИЙ НАПРЯМ

Дробікова Марія (6 кл.) – ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (вчитель Сичова Н.В.)

Гавриленко Марія (8 кл.) – ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (вчитель Сичова Н.В.)

Бичник Божена (9 кл.) – ІІ місце та на ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (вчитель Поліванова О.М.)

Кондратенко Олеся (4 кл.) – І місце Всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Мжельська Євгенія (4 кл.) – І місце Всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Кучерова Вікторія (4 кл.) – ІІ місце Всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Медведенко Аліса (4 кл.) – ІІ місце Всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Пасічник Вероніка (4 кл.) – ІІ місце Всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Юсубова Ельміра (4 кл.) – ІІ місце Всеукраїнського рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Цимідан Єлизавета (4 кл.) – І місце регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Дробікова Марія (6 кл.) – І місце регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Хамзіна М.В.)

Безручко Таісія (6 кл.) – ІІ місце регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Хамзіна М.В.)

Кучерова Марія (7 клас) – ІІ місце регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Гаврилюк К.О.)

Горчинська Олександра (4 кл.) – ІІІ місце регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Козій Поліна (4 кл.) – ІІІ місце регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Красільнікова Л.М.)

Мартиненко Аліна (5 кл.) – ІІІ місце регіонального рівня у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle-2018» (вчитель Хамзіна М.В.)

Стефюк Юлія (9 кл.) – ІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови та IV місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіад з французької мови (вчитель Куницька С.Ю.)

Гавриленко Марія (8 кл.) – ІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських

предметних олімпіад з французької мови (вчитель Куницька С.Ю.)

Серпіонова Катерина (8 кл.) – І місце на ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з образотворчого мистецтва (вчитель Онищенко С.М.)

Кандакова Марія (2 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Пузь Ю.В.)

Мартиненко Марина (2 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Пузь Ю.В.)

Афанасьєва Уляна (3 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Пузь Ю.В.)

Верігіна Євгенія (3 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Пузь Ю.В.)

Спінатій Діана (3 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Пузь Ю.В.)

Медведенко Аліса (4 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Пузь Ю.В.)

Єдакова Марія (5 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Коритна Христина (5 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Мартиненко Аліна (5 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Нейолова Олена (5 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Самойленко Катерина (5 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Літвиненко Катерина (7 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Богданова Анна (8 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Бродська Анна (8 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Бичник Божена (9 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

Стефюк Юлія (9 кл.) – срібний сертифікат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2018» (вчитель Александра О.М.)

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ НАПРЯМ

Конкурс зі спортивних бальних танців «Кубок Чемпіона - 2018»:

Кузь Поліна та Чиханцов Тимофій  – І місце у категорії «діти»

Спінатій Діана та  Волинець Микита – ІІ місце у категорії «діти»

Ковальчук Іванна та Червоненко Андрій – ІІ місце у категорії «діти»

(викладачі: Парубець І.П., Білецький А.В.)

Всеукраїнське змагання зі спортивних бальних танців «Кубок тренера - 2018»:

Кузь Поліна та Чиханцов Тимофій  – І місце у категорії «діти»

(викладач: Парубець І.П.)

Конкурс зі спортивних бальних танців «Кубок Асгарда 2018»:

Кузь Поліна та Чиханцов Тимофій  – ІІ місце у категорії «діти»

Спінатій Діана та  Волинець Микита – ІІ місце у категорії «діти»

Ковальчук Іванна та Червоненко Андрій – ІІІ місце у категорії «діти»

Пасічник Вероніка - ІІ місце у категорії «соло»

(викладачі: Парубець І.П., Білецький А.В.)

Конкурс зі спортивних бальних танців «Кубок Мера 2017»:

Кузь Поліна та Чиханцов Тимофій  – ІІ місце у категорії «діти»

Спінатій Діана та  Волинець Микита – І місце у категорії «діти»

Ковальчук Іванна та Червоненко Андрій – І місце у категорії «діти»

Постол Катерина та Шаповалов Єгор  – ІІ місце у категорії «діти»

Окуневська Вікторія та Черненко Данило  – ІІІ місце у категорії «діти»

Пасічник Вероніка - ІІІ місце у категорії «соло»

(викладачі: Парубець І.П., Білецький А.В.)

Всеукраїнське змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Українки - 2018»:

Кузь Поліна та Чиханцов Тимофій  – ІІ місце у категорії «діти»

(викладач: Парубець І.П.)

Всесвітній музичний фестиваль “Єднання Співочих сердець” (м. Київ): ансамбль танцювального відділення школи “Леді” посів І місце у віковій категорії 10-13 років з постановкою “Танцюючі сніговики” (викладач: Демидова І.О.)

СПОРТИВНИЙ НАПРЯМ

Європейський кубок зі спортивної аеробіки (м. Кохла-Ярве, Естонська Республіка) - 6 бронзових медалей.

Чемпіонат Київської області (м. Київ) - 18 золотих, 36 срібних, 18 бронзових медалей.

Кубок України  (м. Запоріжжя) - 6 срібних, 36 бронзових медалей.

Відкритий кубок м. Киів (всеукраїнських змагання) - 18 золотих, 24 срібних, 36 бронзових медалей.

Всеукраїнський турнір “Кубок Корольова”  (м. Житомир) - 12 золотих, 30 срібних, 12 бронзових медалей.

Чемпіонат України серед дітей (м. Житомир) - 6 золотих, 12 срібних, 6 бронзових медалей.

Чемпіонат України серед дорослих (м. Київ) - 12 срібних медалей.

Відкритий європейський чемпіонат зі спортивної аеробіки (м. Злін, Чеська Республіка) - 12 срібних, 18 бронзових медалей.

Отже, за 2017-2018 навчальний рік в секції спортивної аеробіки отримано 324 медалі та 7 кубків.

Міжнародну ліцензію спортсмена Федерації спортивної аеробіки і фітнесу отримали: Зелена Злата, Коритна Христина, Кучерова Вікторія, Мартиненко Аліна, Медведенко Аліса.

Звання Кандидатів у майстри спорту України отримали: Бичник Божена, Богданова Анна, Бондаренко Анна, Зозуля Анна, Кузьміна Маргарита, Кучерова Марія, Літвиненко Катерина, Печенізька Софія, Янголь Рада.

І спортивний розряд отримали Бродська Анна та Шашлова Катерина. ІІ юнацький розряд отримали Окуневська Вікторія, Постол Катерина, Спінатій Діана, Толмачова Мілана.

  ДОСЯГНЕННЯ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 

АКАДЕМІЧНИЙ НАПРЯМ

Самойленко Анастасія (9 кл.) - І місце у юнацькій віковій категорії у ІІ (районному) турі конкурсу читців «Сила слова - 2016», присвяченому творчості українського поета Івана Коваленка (вчитель Сичова Н.В.)

Кучерова Марія (6 кл.) - ІІІ місце у середній віковій категорії у ІІ (районному) турі конкурсу читців «Сила слова - 2016», присвяченому творчості українського поета Івана Коваленка (вчитель Сичова Н.В.)

Учениці 8 класу у номінації «Театралізований виступ» були відзначені дипломом «За творчий підхід до прочитання змісту вірша» (Власенко О.М.)

Ганзюк Софія (4 кл.) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (вчитель Костіна Т.В.)

Самойленко Анастасія (9 кл.) - ІІ місце (категорія 9-11 класи) у районному поетичному конкурсі «Зерна доброти» (вчитель Сичова Н.В.)

Бичник Божена (8 кл.) - ІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (учитель Поліванова О.М.).

Пасічник Анастасія (9 кл.) - І місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови (учитель Куницька С.Ю.)

Караванська Софія (6 кл.) диплом ІІ ступеня на XVI Всеукраїнській online-олімпіаді з історії серед навчально-виховних закладів приватної форми власності (учитель Климковецька Н.С.)

Безручко Таїсія (5 кл.) - диплом ІІ ступеня на XVI Всеукраїнській online-олімпіаді з історії серед навчально-виховних закладів приватної форми власності (учитель Климковецька Н.С.)

Верігіна Євгенія (2 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2017» (Учитель Пузь Ю.В.)

Казанцева Василіса (2 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2017» (Учитель Пузь Ю.В.)

Постол Катенрина (2 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2017» (Учитель Пузь Ю.В.)

Спінатій Діана (2 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2017» (Учитель Пузь Ю.В.)

Мартиненко Аліна (4 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2017» (Учитель Пузь Ю.В.)

МУЗИЧНИЙ НАПРЯМ

Єдакова Марія (3 клас музичної школи, відділ сольного співу) - “Приз глядацьких симпатій”, лауреат Всеукраїнського конкурсу дитячих творчих колективів “Золота антилопа” (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

Ріані Марія (3 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - відмінний виступ на засіданні обласного методичного об’єднання «Узагальнення методичної роботи концертмейстерів та викладачів Боярської дитячої школи мистецтв»  (Викладач Каптюрова О.О.)

Ганзюк Софія (3 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – учасниця концертів І та ІІ туру на засіданні обласного методичного об’єднання фортепіанного відділу “Творчість українського композитора Ю.Й.Бабенко” (Викладач Єдакова Н.В.) 

Ріані Марія (3 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) –  учасниця концертів І та ІІ туру на засіданні обласного методичного об’єднання фортепіанного відділу “Творчість українського композитора Ю.Й.Бабенко”  

(Викладач Каптюрова О.О.) 

Коритна Христина (3 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – лауреат технічного фестивалю-конкурсу (Викладач Каптюрова О.О.) 

Ріані Марія (3 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) лауреат технічного фестивалю-конкурсу (Викладач Каптюрова О.О.) 

Медведенко Аліса - (2 клас музичної школи, відділ сольного співу) - учасниця вокального конкурсу “Різдвяні пісні, колядки, щедрівки”, (Викладач Білоцерківська А.Г.)

Коломієць Софія - (1 клас музичної школи, відділ  сольного співу) -- учасниця вокального конкурсу “Різдвяні пісні, колядки, щедрівки”, (Викладач Дрозд М.О.)

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ НАПРЯМ

Конкурс зі спортивних бальних танців «Кубок Чемпіона»:

Толмачова Мілана та Гарилюк Микола – І місце у категорії «діти»

Спінатій Діана та Бурда Олександр – І місце у категорії «діти»

Постол Катерина та Шаповалов Єгор – ІІ місце у категорії «діти»

(викладачі: Євлашевський К.М., па рубець І.П., Білецький А.В.)

Всеукраїнське змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Абсолюта - 2017»:

Толмачова Мілана і Гаврилюк Микола – І місце

Олійник Стефанія і Червоненко Андрій – ІІ місце

Скнар Софія і Волинець Микита – ІІІ місце

Кузь Поліна і Хоменко Денис – ІІІ місце

Горчинська Анастасія і Чиханцов Тимофій – ІІІ місце

(викладачі: Євлашевський К.М., па рубець І.П., Білецький А.В.)

Конкурс зі спортивних бальних танців «Кубок Асгарда 2017»:

Толмачова Мілана та Гаврилюк Микола – ІІ місце

Скнар Софія та Черненко Данило – ІІІ місце

Верігіна Євгенія та Шаповалов Єгор – ІІІ місце

Спінатій Діана та Бурда Олександр – ІІІ місце

(викладачі: Євлашевський К.М., па рубець І.П., Білецький А.В.)

Міжнародний хореографічний конкурс “Україна єднає світ” (м. Київ): ансамбль танцювального відділення школи “Леді” посів І місце у номінації “Стилізований народний танець”(постановка “Зозуля”) та І місце у номінації “Сучасна хореографія” (постановка “Молитва”). Викладачв: Демидова І.О.

V Міжнародний конкурсі-фестиваль "Самоцвіти" (м. Львів): участь ансамбль танцювального відділення школи “Леді” (Викладач Демидова І.О.)

СПОРТИВНИЙ НАПРЯМ

Всеукраїнські змагання “Кубок Слобожанщини” (м. Суми) - 24 золотих, 24 срібних, 32 бронзових медалей.

Європейський Кубок 2016 (м. Будапешт, Угорщина) - 8 срібних медалей.

Кубок України серед дорослих (м. Запоріжжя) - 16 срібних, 8 бронзових медалей.

Чемпіонат Київської області (м. Київ) - 15 золотих, 24 срібних, 16 бронзових медалей.

XVII Європейський Кубок Словаччини (м. Шурани, Словакія) - 16 срібних, 7 бронзових медалей.

Всеукраїнський турнір “Кубок Корольова”  (м. Житомир) - 16 золотих, 16 срібних, 6 бронзових медалей.

Чемпіонат України серед дітей (м. Суми) - 6 срібних, 12 бронзових медалей.

Отже, за 2016-2017 навчальний рік в секції спортивної аеробіки отримано 246 медалей та 6 кубків.

Міжнародну ліцензію спортсмена Федерації аеробної гімнастики отримали: Башиліна Олександра, Демидова Ксенія, Літвиненко Катерина, Кучерова Марія, Бичник Божена, Кузьміна Маргарита, Богданова Анна.

ДОСЯГНЕННЯ 2015-2016 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 

АКАДЕМІЧНИЙ НАПРЯМ

  • Єгорова Ксенія (9 кл) - ІV місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури (Учитель Сичова Н.В.)

  • Безручко Таїсія (4 кл) - ІV місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (Учитель Швець Г.В.)

  • Бичник Божена (7 кл) - ІV місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (Учитель Власенко О.М.)

  • Єгорова Ксенія (9 кл) - ІІ місце у ІІ (районному) етап учнівських предметних олімпіад з російської мови (Учитель Бадьонкова О.М.)

  • Гавриленко Марія (6 кл) - ІІ місце у літературному конкурсі «Essay Writing Competition» компанії Albion Education (Учитель Гаврилюк К.О.).

  • Єгорова Ксенія (9 кл) - ІV місце на ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (Учитель Поліванова О.М.)

  • Самойленко Анастасія (8 кл) ІV місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з хімії (Учитель Михайлик Л.А.)

  • Дробікова Марія (4 кл.) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Шевчук К.О)

  • Левіна Олеся (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Михайлова Ксенія (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Печенізька Софія (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Старостенко Анастасія (5 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Ареф’єва Марія (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Безручко Ксенія (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Гавриленко Марія (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Кузьміна Маргарита (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Шашлова Катерина (6 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Літвиненко Анастасія (9 кл) - диплом за добрий результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Александра О.М.)

  • Літвиненко Катерина (5 кл) - диплом за відвінний результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру - 2016» (Учитель Віценко Л.С. )

  • Медведенко Софія (2 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2016» (Учитель Шевчук К.О.)

  • Ганзюк Софія (3 кл) – золотий сертифікат у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-2016» (Учитель Пузь Ю.В.)

  • Самойленко Анастасія (8 кл.) - ІІ місце у районній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Писанкове сяйво» (Учитель Пасєка Т.С.)

МУЗИЧНИЙ НАПРЯМ

  • Єдакова Марія (2 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІ премія, лауреат Вокального конкурсу на краще виконання творів ХХ століття (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

  • Літвиненко Катерина - (4 клас музичної школи, відділ сольного співу) - учасник Вокального конкурсу на краще виконання творів ХХ століття (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

  • Ріані Марія (2 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - відмінний виступ на засіданні обласного методичного об’єднання «Узагальнення методичної роботи концертмейстерів та викладачів Боярської дитячої школи мистецтв» (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Єдакова Марія (2 клас музичної школи, відділ сольного співу) - відмінний виступ на засіданні обласного методичного об’єднання «Узагальнення методичної роботи концертмейстерів та викладачів Боярської дитячої школи мистецтв» (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Бичник Божена (5 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Ганзюк Софія (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.)

  • Ріані Марія (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Безручко Таїсія (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.)

  • Коритна Христина (2 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Зозуля Анна (4 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.)

  • Мжельська Євгенія (1 клас музичної школи, спеціальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Калашнікова Владлена (7 клас музичної школи, загальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.)

  • Єдакова Марія (2 клас музичної школи, загальне фортепіано) – І місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Гавриленко Марія (5 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Кузьміна Маргарита (5 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Літвиненко Катерина (4 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

  • Печенізька Софія (4 клас музичної школи, загальне фортепіано) – ІІІ місце на технічному конкурсі "Юний віртуоз-2016" (Викладач Єдакова Н.В.)

Досягнення 2014-2015 навчального року 

АКАДЕМІЧний напрям

  • Єгорова Ксенія (8 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури (Учитель Сичова Н.В.)

  • Єгорова Ксенія (8 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови та літератури (Учитель Поліванова О.М.)

  • Літвиненко Анастасія (8 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови (Учитель Куницька С.Ю.)

  • Єгорова Ксенія (8 клас) - диплом ІІ ступеня у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус-2014" (Учитель Толока Л.В.)

  • Безручко Ксенія (5 клас) - диплом ІІ ступеня у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус-2014" (Учитель Толока Л.В.)


Музичний напрям

  • Ріані Марія (1 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - відмінний виступ в обласному академічному концерті (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Єдакова Марія (1 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІ місце у конкурсі "Українське вокальне мистецтво ІІ половини ХХ століття" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

  • Панасюк Вероніка (5 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІІ місце у конкурсі "Українське вокальне мистецтво ІІ половини ХХ століття" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

  • Литвиненко Катерина - (3 клас музичної школи, відділ сольного співу) - учасник конкурсі "Українське вокальне мистецтво ІІ половини ХХ століття" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

  • Бичник Божена - (4 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - учасник фестивалю музичної школи "Музика Танцю"

  • Ріані Марія (1 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - учасник фестивалю музичної школи "Музика Танцю"

Досягнення 2013-2014 навчального року
 
АКАДЕМІЧНИЙ напрям

  • Бичник Божена (5 клас) - ІІІ місце у районному етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика (Учитель Сичова Н.В.)

  • Берило Елеонора (9 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (Учитель Поліванова О.М.)

  • Єгорова Ксенія (7 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови (Учитель Куницька С.Ю.)

  • Бичник Божена (5 клас) - диплом ІІ ступеня у ХІІІ Всеукраїнській олімпіаді з історії серед приватних закладів освіти (Учитель Климковецька Н.С.)

  • Постол Поліна (5 клас) - диплом ІІІ ступеня у ХІІІ Всеукраїнській олімпіаді з історії серед приватних закладів освіти (Учитель Климковецька Н.С.)

  • Глухенька Надія (8 клас) - диплом ІІІ ступеня у ХІІІ Всеукраїнській олімпіаді з історії серед приватних закладів освіти (Учитель Климковецька Н.С.)

  • Постол Поліна (5 клас) - ІІ місце у районній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва, номінація "Коврова вишивка" (Учитель ПасєкаТ.С.)

  Музичний напрям

  • Бичник Божена (3 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - лауреат ІІІ премії 2-го Міжнародного фестивалю фортепіанної музики "Каштановий рояль" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Горякіна Анастасія (3 клас музичної школи, відділ сольного співу) - ІІІ місце у конкурсі "Український романс" (Викладач Білоцерківська Г.Г.)

  • Кілінкарова Віталія (6 клас музичної школи, відділ сольного співу) - учасник конкурсу "Український романс" (Викладач Москалюк А.Т.

  • Козоброд Руслана (5 клас клас музичної школи, фортепіанний відділ) - переможець Конкурсу, присвяченого пам'яті українського композитора Віктора Косенка (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Бичник Божена (3 клас музичної школи, фортепіанний відділ - переможець Конкурсу, присвяченого пам'яті українського композитора Віктора Косенка (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Калашнікова Влада (4 клас музичної школи, загальне фортепіано) - переможець технічного конкурсу "Юний віртуоз-2014" (Викладач Єдакова Н.В.)

  • Самойленко Анастасія (3 клас музичної школи, загальне фортепіано) - переможець технічного конкурсу "Юний віртуоз-2014" (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Щербакова Марія (2 клас музичної школи, загальне фортепіано) - переможець технічного конкурсу "Юний віртуоз-2014" (Викладач Єдакова Н.В.)

 

Досягнення 2012-2013 навчального року

АКАДЕМІЧНИЙ напрям

  • Берило Елеонора (8 клас) - ІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з англійської мови (Учитель Поліванова О.М.)

  • Глухенька Надія (7 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з французької мови (Учитель Жеребчук С.В.)

  • Арадовська Діана (9 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з російської мови та світової літератури (Учитель Левченко А.В.)

  • Кукарцева Олімпія (9 клас) - ІІІ місце у ІІ (районному) етапі учнівських предметних олімпіад з російської мови та світової літератури (Учитель Левченко А.В.)

  • Глухенька Надія (7 клас) - І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галус" (Учитель Жеребчук С.В.)

  • Демидова Олександра (8 клас) - І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)

  • Берило Елеонора (8 клас) - ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)

  • Самохвалова Олександра (8 клас) - ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)

  • Глухенька Надія (7 клас) - ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)

  • Берило Елеонора (8 клас) - ІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)

  • Арадовська Діана (9 клас) - І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)

  • Лавриненко Крістіна (8 клас) - ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, секція "Всесвітня історія" (Учитель Климковецька Н.С.)

  • Самохвалова Олександра (8 клас) - диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)

  • Демидова Олександра (8 клас) - диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Англійська мова" (Учитель Поліванова О.М.)

  • Глухенька Надія (7 клас) - диплом ІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Французька мова" (Учитель Жеребчук С.В.)

  • Єгорова Ксенія (6 клас) - диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Історія України" (Учитель Климковецька Н.С.)

  • Лавриненко Крістіна (8 клас) - диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській учнівській конференції "Універсіада" (конкурс-захист науково- дослідницьких робіт) секція "Всесвітня історія" (Учитель Климковецька Н.С.)

  • Глухенька Надія (7 клас) - диплом І ступеня у Конкурсі на найкраще відео на тему "Захист прав людини" в рамках Міжнародного фестивалю "Франкофонія 2013", організованому Посольством Франції в Україні (Учитель Жеребчук С.В.)

Музичний напрям 

  • Козоброд Руслана (5 клас клас музичної школи, фортепіанний відділ) - учасник обласного академічного концерту (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Іванча Марія (6 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - переможець у Конкурсі "Українська фортепіанна музика (Викладач Каптюрова О.О.)

  • Бичник Божена (2 клас музичної школи, фортепіанний відділ) - переможець у Конкурсі "Українська фортепіанна музика" (Викладач Каптюрова О.О.)