Ланцюжок повідомлень відкритий. 1 непрочитане повідомлення. Перейти до вмісту Використання Пошта Lady`s scool з програмами зчитування з екрана Пошук Пошта НАПИСАТИ Мітки Вхідні (709) Із зірочкою Надіслані Чернетки (12) спiльнота Clasroom news (715) Більше Hangouts Більше 1 з 966 Друкувати все У новому вікні Пиксель ФБ Вхідні x Z-click Agency Вкладені файли9 серп. (1 день тому) кому мені Во вложении 2 вкладених файли Натисніть тут, щоб Відповісти або Переслати Використано 222,64 ГБ Керувати Політики програми За технологією Google Остання діяльність в обліковому записі: 3 дні тому Деталі Z-click Agency agencyzclick@gmail.com Найновіші фотографії Переглянути фотографію в повідомленні Показати відомості
IMG_20151113_114534.jpg
IMG_20151120_150419.jpg
IMG_20151113_114534.jpg

Фізична культура

ОЗДОРОВЧА ТА СПОРТИВНА АЕРОБІКА

SCROLL DOWN

Фізична культура

ОЗДОРОВЧА ТА СПОРТИВНА АЕРОБІКА

Збагачувати і підтримувати фізичне здоров’я дівчаток – одне із головних завдань нашої школи. Метою педагогів є прищепити ученицям любов до фізичної активності через нетрадиційні уроки фізкультури, «крокуючи в ногу з часом» і пропонуючи нові методики фізичного виховання.
   Серед різновидів оздоровчої фізичної культури саме аеробіка продовжує утримувати найвищу сходинку у рейтингу. Одна з причин такої популярності – урізноманітнення і постійне оновлення програм з урахуванням сучасних технологій у сфері оздоровчого фітнесу. У деяких програмах використовуються спеціальні засоби – обтяжувачі, гантелі, скакалки, степ-дошки, гімнастичні лави, м’ячі. Основою для інших програм є популярні види танцю (фанк, латина) або поєднання хореографічних елементів з оздоровчими практиками (йога, пілатес).
   Враховуючи цілі, задачі і інтенсивність різних аеробних тренувань у нашій школі представлені два види аеробіки: оздоровча і спортивна.
   Оздоровча аеробіка – це один з напрямів масової фізичної культури з регульованим навантаженням. Заняття оздоровчою аеробікою не ставлять за мету досягнення спортивних цілей, а спрямовані на підтримку  на певному рівні кардіо-распіраторної системи.
Велика користь занять з фітнесу виявляється в тому, що задіяні всі групи м’язів. Отримуючи необхідну рухову активність, дитина паралельно зміцнює дихальну систему, виробляє еластичність зв’язок і зміцнює суглоби, що суттєво знижує імовірність травматизму у повсякденному житті.
Виростаючи, такі діти захоплюються спортом і тренажерними залами, віддаючи перевагу здоровому способу життя, і часто досягають значних успіхів у навчанні, адже спорт вчить долати труднощі і впевнено йти до визначеної мети.
У нашій школі заняття оздоровчою аеробікою проводяться щоденно після першого сніданку. Зазвичай місцем для занять є майданчик біля школи або спортивна зала. Тобто перед уроками діти отримують не лише дозоване фізичне навантаження, а й достатню кількість свіжого повітря.
  Другий  напрямок фітнесу є спортивна аеробіка.  Вид спорту, в якому спортсмени виконують інтенсивний і неперервний комплекс вправ зі складною координацією. У спортивній аеробіці використовуються елементи художньої і спортивної гімнастики, акробатики. Також велика увага приділяється хореографії.
Змістове наповнення спортивної аеробіки сформоване на основі семи базових рухів оздоровчої аеробіки, які виконуються на фоні стрибків і бігу.
Така система циклічних дій, об’єднаних у композицію і виконуваних у високому темпі під музику (в середньому 2,5 рухи за секунду), несе в собі значний емоційний заряд і сприймається як віртуозне рухове дійство.
Весь набір елементів, які можуть бути включені в композицію спортивної аеробіки, розділені на шість груп: елементи, в яких проявляються динамічна сила, статична сила; стрибки-скачки; повороти; махи; рівновага; гнучкість.
Вимоги до виконання вправ доволі жорсткі і означені трьома показниками-критеріями: виконавською майстерністю, складністю і артистичністю.
   Заняття спортивною аеробікою у нашій школі передбачають щоденні якісні тренування та  участь у змаганнях різних рівнів у складі Київської обласної федерації спортивної аеробіки і фітнесу та у складі збірної України зі спортивної аеробіки та фітнесу.

IMG_20151120_150419.jpg

Досягнення

За минулий рік наша збірна команда брала участь в:

• обласному чемпіонаті в м. Києві (результати: 16 бронзових, 2 срібних і 16 золотих медалей);
  • титульному турнірі ім. Корольова в м. Житомирі (результати: 8 бронзових, 8 срібних і 8 золотих медалей);
  • всеукраїнському турнірі в м. Суми (результати: 8 срібних і 8 золотих медалей);
  • змагання за Кубок України серед дорослих (16 бронзових медалей);
  • чемпіонаті України серед дітей у м. Житомирі (8 срібних і 7 бронзових медалей).

Підсумком року стало присвоєння окремим членам збірної команти І дорослого розряду і ІІІ юнацького розряду.

Скарбничка наших досягнень поповнилася 71-ю бронзовою, 25-ма срібними і 32-ма золотими медалями.