До уваги!

У приватних школах-пансіонах «Леді» і «Кадетство», ліцеї «Міжнародний вимір» розпочався набір до 1– 9-х та 10 – 11-го класів на 2017-2018 навчальний рік.
Кількість місць обмежена.
Пропонуємо безкоштовні екскурсії до навчальних закладів.
Замовлення на екскурсії за телефоном:067-505-76-58.

Туристичний похід у Карпатські гори

19 червня, учениці школи «Леді» повернулися з туристичного походу. Цього разу їм підкорилася третя за висотою гора українських Карпат – Піп Іван Чорногірський ( 2020м ) . Шлях до вершини дівчатка почали з Кривопільського перевалу. Піднялися на гори Маковиця, Кострич ,Крента та Зміїнська. Пограли в сніжки на спуску до гори Вухатий Камінь. Побували у високогірному селищі Дземброня. І на зворотньому шляху пройшлися Стежкою Довбуша в Яремчі та помилувалися бурхливими водами річки Прут зі скелястих схилів.

Театр артикуляційних укладів

Сьогодні діти йдуть до школи на рік раніше, тож і логопедичне втручання з постановки звуків варто починати раніше, тобто з чотирьох років.
Щоб зробити привабливішою для малюка медичну складову процесу постановки звуків (що завжди напружує вихованця), українські логопеди розробили синтетичний метод, який органічно поєднав пальчикові ігри, ляльковий театр і казкотерапію.
Назвали метод “Театр артикуляційних укладів”. Досвідом його використання ділиться практик-логопед.

Чому ми змінюємося?

В усі часи вимоги соціуму змінювалися швидше, ніж освітні програми. Наша школа намагається відповідати сучасності.
Життя зараз настільки багатогранне і складне, що зміст і форми освіти не можуть забезпечити запити сучасної дитини.Сучасна дитина повинна бути конкурентоспроможною. Для цього вона повинна навчитись самостійно мислити і працювати. Важливо більше знати і вміти, щоб досягти успіху.

Щоб узяти висоту на ймення “Р”

Чи не найпоширенішою проблемою, з якою звертаються до логопедів, є постановка звука [р]. Автор статті переконаний: малята легко можуть опанувати цей складний звук, якщо правильно й цікаво організувати відповідну роботу. Один із секретів успіху — тісна співпраця фахівців і батьків. Про решту — читайте далі.