Чому ми змінюємося?
В усі часи вимоги соціуму змінювалися швидше, ніж освітні програми. Наша школа намагається відповідати сучасності.
Життя зараз настільки багатогранне і складне, що зміст і форми освіти не можуть забезпечити запити сучасної дитини.Сучасна дитина повинна бути конкурентоспроможною. Для цього вона повинна навчитись самостійно мислити і працювати. Важливо більше знати і вміти, щоб досягти успіху. 
Саме тому ми пропонуємо найширший спектр можливостей.
Обдаровані діти та діти з особливими потребами можуть отримати освіту дистанційно.
Форми перебування дітей у школі:

  • «з 8-ї до 20-ї години»;
  •  «з понеділка по п'ятницю»;
  •  «від канікул до канікул».

Створення інформаційно-освітнього середовища навчального закладу засобами Google Apps For Education дає можливість індивідуального, диференційованого підходу до кожної дитини з урахуванням особливостей мислення. Це допомагає уникнути емоційного перевантаження дитини та виробити стійкі навички.
Давайте увімкнемо власну машину часу і згадаємо себе на уроці в шкільному класі, а саме той момент, коли вчитель задає питання всім учням: "Як ви вважаєте ....? ".
Що відбувається в цей момент, давайте подивимося уважніше:

  • учитель переслідує "високу" мету - зацікавити учнів;
  • учень, який встиг першим підняти руку (вигукнути відповідь), підвищує власну самооцінку в своїх очах і, як правило, в класі має прізвисько "вискочка", "розумник" або "зазнайка";
  • другий учень не встиг дати відповідь, тому що йому потрібно було більше часу для прийняття рішення. Адже комусь треба 3 секунди для того, щоб сформувати відповідь, а декому 5. Власне, на 4-й секунді учень втрачає зацікавленість до виконання завдання. Так класичний підхід вбиває розвиток творчості у дитини;
  • третій учень не відповів, тому що він навіть і не думав це робити. Він розуміє, що завжди є шанс не виконувати завдання.Таким чином формується безвідповідальність у дитини.

Впровадження інструментів Google Apps For Education є  необхідною умовою переформування системи освіти: запровадження гібридного навчання, що поєднує on-line навчання, традиційне та самостійне навчання. Наш новий інструмент дозволяє ефективно опанувати освітній курс.