Приватна загальноосвітня школа для хлопчиків «КАДЕТСТВО» – один із молодих, але перспективних навчальних закладів, який поєднує в собі можливості виховати мужню, відповідальну, всебічно розвинену, соціально адаптовану особистість.

Роздільне навчання, здорова чоловіча конкуренція, чіткий розподіл часу, неповторне насичення кожного дня якнайкраще впливають на розвиток вольових якостей, потрібних майбутнім чоловікам. Велика кількість додаткових занять та факультативів допомагають розкрити «потаємні» таланти дитини.

Основними завданнями школи є:

• забезпечення реалізації права громадян на здобуття вихованцями (далі кадетами) освіти, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленною громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, а також створення умов для оволодіння систематизованими знаннями про природу, людину, суспільство, культуру тощо;
  • виховання кадетів у дусі справжнього патріота України;
  • підготовка кадетів бути морально і фізично здоровими, загартованими, спроможними долати життєві труднощі;
  • формування творчої і самостійної особистості.

Учні школи-пансіону – самостійні та незалежні; вміють приймати рішення та якісно виконувати поставлені перед ними завдання.

Суворі правила і відпрацьована система контролю не тільки в години шкільних занять, а й цілодобово не дають змоги перебувати дитині в бездіяльності та захистять її від можливих небезпек.