GOOGLE CLASSROOM

Формування системи неперервного навчання - універсальної форми діяльності, спрямованої на навчання впродовж життя (Концепція Нової Української школи).

ВИКОРИСТАННЯ GOOGLE CLASSROOM

створення єдиного освітнього простору, поєднання традиційного та комп’ютерного навчання, гібридна освіта формування системи безперервного навчання.

 
 

ПРОСТЕ ВИКОРИСТАННЯ

Викладач створює Клас. Запрошує учнів, надаючи код для доступу; та у стрічку Класу викладає завдання, оголошення чи запитання. 

Вся процедура займає лічені хвилини.


ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Організувати письмову роботу в Класі можна без єдиного аркуша паперу.

Створення, перевірка та оцінка завдань проводиться централізовано, просто і швидко. 


ОРГАНІЗАЦІЯ МАТЕРІАЛІВ

Учениці бачать у особистому календарі, які завдання ще не виконані, а всі матеріали навчальної програми автоматично додаються в їх папки на Google Диску. Використання Classroom не зводиться до заміни паперових носіїв інформації електронними. Сервіс дозволяє поєднувати процеси вивчення, закріплення та засвоєння навчального матеріалу, які під час традиційного навчання відокремлені один від одного.


ЕФЕКТИВНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

У Класі викладачі можуть розсилати оголошення і починати обговорення, а учениці- обмінюватися одна з одною матеріалами і відповідати на задані викладачем питання. Зокрема, сервіс “Завдання” в Classroom забезпечує доступ до певного файлу, передбачає можливість надання доступу для одночасної роботи над одним документом кільком користувачам. Спільна робота розширює можливості навчання, учениці можуть обмінюватись ідеями і допомагати одна одній. Такий підхід адаптує ученицьдо спільної роботи в групах 


ДОСТУПНІСТЬ І БЕЗПЕКА

Як і в інших сервісах Google Apps для освіти, в Класі немає реклами, а матеріали і дані учениць не використовуються в маркетингових цілях.  Доступ можливий  в домашніх умовах, у бібліотеці чи будь-де за умови наявності доступу до Інтернету. 


ДОГОВІР-ОФЕРТА ПРО СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ЗАКЛАДУ ЗАСОБАМИ GOOGLE APPS FOR EDUCATION


 «Школа шляхетних дівчаток «Леді»» забезпечить індивідуальний доступ учениць до Google Apps for Education. 

Google Apps for Education включають безкоштовні веб-програми, які надають електронну адресу, текстовий процесор, електронні таблиці, презентації, конференц-зв'язок, календар та інструменти спільної роботи учениць та викладачів.
Програми Google Apps for Education працюють на Інтернет-домені, придбаному «Школою шляхетних дівчаток «Леді»» і є власністю школи, та призначеному виключно для освітніх цілей.

Учителі використовують Google Apps for Education для проведення уроків, виконання завдань та спілкування (зв’язку).

Цей документ описує обов’язки школи, учениць та батьків у використанні Google Apps for Education. 

Google Apps for Education також доступні в домашніх умовах, у бібліотеці чи будь-де за умови наявності доступу до Інтернету. 

 • Персонал школи слідкуватиме за використанням ученицями Apps під час їхнього перебування у школі. 

 • Батьки учениці несуть відповідальність за моніторинг використання їхніми дітьми  Google Apps for Education при доступі до програм з дому. 

 • Учениці відповідальні за свою поведінку у користуванні Google Apps for Education, де б вони не перебували. 

Безпека учениці є нашим найвищим пріоритетом. 

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ (ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ)

Google Apps for Education призначені першочергово для освітніх цілей. Учениці можуть використовувати Google Apps for Education для особистих цілей з урахуванням зазначених нижче обмежень і додаткових правил школи, які можуть застосовуватись.

Конфіденційність – персонал школи, адміністрація і батьки мають доступ до електронної пошти учениць задля здійснення моніторингу. Таким чином Apps не забезпечує як абсолютну конфіденційність, так і анонімність. 

1. Обмежене особисте користування – учениці можуть використовувати інструментарій Google Apps for Education для власних проектів, за винятком:

 • неправомірної діяльності;

 • комерційних цілей (управління бізнесом чи заробіток грошей);

 • отримання особистого фінансового прибутку (управління веб-сайтом з метою заробітку грошей);

 • розмішення контенту сексуального або образливого змісту;

 • погроз іншій особі;

 • cпотворення іміджу інших шкіл, співробітників або учениць /учнів. 

2. Додатки, сайти, електронна пошта і групи не є публічними (відкритими). Вони є розширенням освітнього простору, де право на свободу слова може бути обмеженим.   

3. Безпека

 • Учениці не можуть розміщувати особисту контактну інформацію про себе або інших людей. 

 • Учениці погоджуються не зустрічатися з будь-ким з тих, кого вони зустріли в Інтернеті, без погодження такої зустрічі із їхніми батьками та без їхньої участі (згоди).

 • Учениці повідомляють учителів чи інших співробітників школи про будь-яке повідомлення неналежного контенту, отримане ними, чи таке, що створює їм незручності.

 • Учениці несуть відповідальність за використання своїх індивідуальних аккаунтів і повинні приймати всі розумні запобіжні заходи, щоб перешкодити іншим бути в змозі використати їхні особисті аккаунти. Користувач зобов’язується за жодних умов не надавати свій особистий пароль третім особам.

 • «Школа шляхетних дівчаток «Леді»» не є гарантом безпеки електронних файлів, розміщених у  системі Google. Вся електронна пошта захищена фільтрами електронної пошти, але школа не може гарантувати, що користувачам не буде надходити стороння, несанкціонована школою інформація.

4. Обмеження доступу. Процедура

 • Доступ до Google Apps для освіти вважається привілеєм, рішення про отримання якого приймається «Школою шляхетних дівчаток «Леді»». Школа зберігає за собою право негайно відкликати використання Apps, коли є підстави вважати, що відбулося порушення закону чи політики (правил)  школи. У таких випадках скоєні порушення будуть направлені директору школи для подальшого розслідування і/чи відновлення, призупинення або припинення облікового запису. 

За умовою Договору з Google «Школа шляхетних дівчаток «Леді»» також залишає за собою право негайно призупинити будь-який обліковий запис користувача, підозрюваного у його неналежному використанні.  Під час розгляду і прийняття рішення щодо такого користувача його обліковий запис у рамках такої дії може бути призупинено. 

 ЦИФРОВЕ ГРОМАДЯНСТВО (ПОРАДИ ДЛЯ ВСІХ)

 • Поводьтесь належно з іншими. Шкода, заподіяна надсиланням листа образливого змісту, прирівнюється до шкоди, заподіяної ученицями у шкільному коридорі.

 • Будьте чемними, використовуючи електронну пошту чи виставляючи пост на форумі веб-сторінки. Написане Вами побачать усі, отже, думайте перед тим, як друкувати. Будьте обачними щодо змісту сказаного про себе чи інших. 

 • Поважайте власників авторських прав. Порушення авторських прав є наслідком відтворення роботи, захищеної авторським правом, без згоди автора. Якщо твір містить мову, якою передбачено  допустиме використання цього твору, користувач повинен слідувати зазначеним у мові явно вираженим вимогам. Якщо користувач не певен у допустимості використання роботи, йому слід звернутися до власника авторського права із проханням отримати дозвіл на використання твору.  

 • Учениці мають право на свободу думки і слова, передбачене статтею 34 Конституції України. Проте їх право може бути обмежене у школі. Якщо електронною поштою чи на шкільній веб-сторінці учень робить пост, який порушує освітнє середовище школи, його право на свободу думки і слова може бути обмежене. Шкільні веб-сайти, електронна пошта, а також групи, призначені для освітніх цілей, не вважаються публічними форумами для обговорення. Це означає, що школа має право обмежити вільне вираження тих думок чи слів учнів, які  порушують освітній процес у цих сферах.

 • Зрозумійте, що виставляючи в Інтернеті контент певного змісту, Ви формуєте свою цифрову особистість. Будь-який контент, який Ви надсилаєте в електронному вигляді, може бути передано повторно незалежно від первинного наміру. Учні повинні завжди прагнути бути позитивним учасником цифрового простору.  

ВИКОРИСТАННЯ GOOGLE APPS FOR EDUCATION РЕГУЛЮЄТЬСЯ НАСТУПНИМИ ЗАКОНОДАВЧИМИ АКТАМИ УКРАЇНИ:

 • Конституцією України (ст. 52 та ін.)

 • Законом України «Про охорону дитинства» (абз. 4 ст. 20)

 • Законом України «Про захист суспільної моралі» (ст. 5)

 • Сімейним кодексом України

 • Законом України «Про молодіжні та дитячі громадські організації»

 • Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»

 • Законом України «Про освіту»