IMG_6383.jpg
IMG_5567.jpg
IMG_6383.jpg

Хореографічний напрям

ФІЛІЯ ПЕТРІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ, державний реєстр № 02228523.

SCROLL DOWN

Хореографічний напрям

IMG_4973.jpg

Учениці школи "Леді" отримують хореографічну освіту на відділенні хореографії. Тривалість навчання 8 років.

Після закінчення танцювальної школи випускники отримують свідоцтво про закінчення танцювальної школи.

Заняття спортивним бальним танцем проводяться з учнями школи для хлопчиків "Кадетство" і ліцеїстами військового ліцею ім. Івана Богуна.

Учениці школи "Леді" активно виявляють свої таланти в різних творчих заходах школи, а також беруть участь у фестивалях та районних, обласних та республіканських танцювальних конкурсах.

За традицією школи "Леді" щорічно наприкінці навчального року викладачі та учениці танцювальної школи готують святковий звітний концерт, на якому демонструється танцювальне майстерність. Ця визначна подія в житті школи є справжнім святом музики, краси та весни.

Сучасна хореографія

Сучасна хореографія несе в собі новий погляд на хореографічні традиції класичного та народних танців. На заняттях учениці вивчають новітні стилі та напрямки в танцювальному світі.

IMG_1063.jpg

Спортивно-бальна хореографія

Протягом навчальння учениці разом з хлопцями школи "Кадетство" та ліцеїстами військового ліцею ім. Івана Богуна вивчають основи стандартної европейської та латиноамериканської програми.

IMG_5567.jpg

Народно-сценічна хореографія

Танці народів світу, які живуть у своєму природному середовищі, мають певні традиційні для кожної місцевості рухи , ритми , костюми тощо. Фольклорний танець - це стихійний вияв почуттів, настрою, емоцій і виконується в першу чергу для себе, а потім - для глядача

Гімнастика

Гімнастика розвиває координацію рухів, стрейчінг, пластику тіла та навчає акробатичним елементам.