Ланцюжок повідомлень відкритий. 1 непрочитане повідомлення. Перейти до вмісту Використання Пошта Lady`s scool з програмами зчитування з екрана Пошук Пошта НАПИСАТИ Мітки Вхідні (709) Із зірочкою Надіслані Чернетки (12) спiльнота Clasroom news (715) Більше Hangouts Більше 1 з 966 Друкувати все У новому вікні Пиксель ФБ Вхідні x Z-click Agency Вкладені файли9 серп. (1 день тому) кому мені Во вложении 2 вкладених файли Натисніть тут, щоб Відповісти або Переслати Використано 222,64 ГБ Керувати Політики програми За технологією Google Остання діяльність в обліковому записі: 3 дні тому Деталі Z-click Agency agencyzclick@gmail.com Найновіші фотографії Переглянути фотографію в повідомленні Показати відомості
1458756043_61.jpg
IMG_1720.jpg
86.jpg
IMG_1998.jpg
IMGP8951.JPG
1458756043_61.jpg

Хореографічний напрям


ФІЛІЯ ПЕТРІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ, державний реєстр № 02228523.

SCROLL DOWN

Хореографічний напрям


ФІЛІЯ ПЕТРІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ, державний реєстр № 02228523.

Учениці школи "Леді" отримують хореографічну освіту на відділенні хореографії. Тривалість навчання 8 років.

   Після закінчення танцювальної школи випускниці отримують свідоцтво про закінчення танцювальної школи.

   Заняття спортивним бальним танцем проводяться з учениками школи для хлопчиків "Кадетство" та ліцеїстами військового ліцею ім. Івана Богуна.

   Учениці школи "Леді" активно виявляють свої таланти в різних творчих заходах школи, а також беруть участь у фестивалях та районних, обласних і республіканських танцювальних конкурсах.

   За традицією школи "Леді" щорічно наприкінці навчального року викладачі та учениці танцювальної школи готують святковий звітний концерт, на якому демонструють свою танцювальну майстерність. Ця визначна подія в житті школи є справжнім святом музики, краси та весни.

IMG_1720.jpg

Сучасна хореографія


Сучасна хореографія


Сучасна хореографія несе в собі новий погляд на хореографічні традиції класичного та народних танців. На заняттях учениці вивчають новітні стилі та напрямки в танцювальному світі.

86.jpg

Спортивно-бальна хореографія


Спортивно-бальна хореографія


Протягом навчальння учениці разом з хлопцями школи "Кадетство" та ліцеїстами військового ліцею ім. Івана Богуна вивчають основи стандартної европейської та латиноамериканської програми.

IMG_1998.jpg

Народно-сценічна хореографія


Народно-сценічна хореографія


Танці народів світу, які побутують у своєму природному середовищі мають певні традиційні для кожної місцевості рухи, ритми, костюми тощо. Фольклорний танець — це стихійний вияв почуттів, настрою, емоцій і виконується в першу чергу для себе, а потім — для глядача

IMGP8951.JPG

Гімнастика


Гімнастика


Гімнастика для наймолодших учениць. Розвиває координацію рухів, стрейчинг, пластику тіла та навчає акробатичним елементам.