IMG_1998.jpg
IMGP8951.JPG

Хореографічний напрям

ФІЛІЯ ПЕТРІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ, державний реєстр № 02228523.

SCROLL DOWN

Хореографічний напрям

Учениці школи "Леді" отримують хореографічну освіту на відділенні хореографії. Тривалість навчання 8 років.

Після закінчення танцювальної школи випускниці отримують свідоцтво про закінчення танцювальної школи.

Заняття спортивним бальним танцем проводяться з учениками школи для хлопчиків "Кадетство" та ліцеїстами військового ліцею ім. Івана Богуна.

Учениці школи "Леді" активно виявляють свої таланти в різних творчих заходах школи, а також беруть участь у фестивалях та районних, обласних і республіканських танцювальних конкурсах.

За традицією школи "Леді" щорічно наприкінці навчального року викладачі та учениці танцювальної школи готують святковий звітний концерт, на якому демонструють свою танцювальну майстерність. Ця визначна подія в житті школи є справжнім святом музики, краси та весни.

Сучасна хореографія

Сучасна хореографія несе в собі новий погляд на хореографічні традиції класичного та народних танців. На заняттях учениці вивчають новітні стилі та напрямки в танцювальному світі.

Спортивно-бальна хореографія

Протягом навчальння учениці разом з хлопцями школи "Кадетство" та ліцеїстами військового ліцею ім. Івана Богуна вивчають основи стандартної европейської та латиноамериканської програми.

IMG_1998.jpg

Народно-сценічна хореографія

Танці народів світу, які побутують у своєму природному середовищі мають певні традиційні для кожної місцевості рухи, ритми, костюми тощо. Фольклорний танець — це стихійний вияв почуттів, настрою, емоцій і виконується в першу чергу для себе, а потім — для глядача

IMGP8951.JPG

Гімнастика

Гімнастика для наймолодших учениць. Розвиває координацію рухів, стрейчинг, пластику тіла та навчає акробатичним елементам.