ЯК ЦЕ ПРАЦЮЕ:

ПРОСТЕ ВИКОРИСТАННЯ

Викладач створює Клас, запрошує учнів, надаючи код для доступу та опісля викладатимє у стрічку Класу - завдання, оголошення чи запитання. Вся процедура займає лічені хвилини.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Організувати письмову роботу в Класі можна без єдиного аркуша паперу. Створення, перевірка та оцінка завдань проводиться централізовано, просто і швидко.

ОРГАНІЗАЦІЯ МАТЕРІАЛІВ

Учні бачать у особистому календарі, які завдання ще не виконані, а всі матеріали навчальної програми автоматично додаються в їх папки на Google Диску.

ЕФЕКТИВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

У Класі викладачі можуть розсилати оголошення і починати обговорення, а учні - обмінюватися один з одним матеріалами і відповідати на задані викладачем питання. Зусилля кожної дитини будуть належним чином оцінені, та дитина обов’язково дізнається про результат своєї праці.

ДОСТУПНІСТЬ І БЕЗПЕКА

Як і в інших сервісах Google Apps для освіти, в Класі немає реклами, а матеріали і дані учнів не використовуються в маркетингових цілях.  Доступ можливий  в домашніх умовах, у бібліотеці чи будь-де за умови наявності доступу до Інтернету.