Toree Day-spring 2013-2nd groupe.jpg
11s.jpg
Toree Day-spring 2013-2nd groupe.jpg

АНГЛІЙСЬКА З АМЕРИКАНЦЯМИ

ЛІТНІЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ ТАБІР "МАЛЕНЬКА АМЕРИКА"

SCROLL DOWN

АНГЛІЙСЬКА З АМЕРИКАНЦЯМИ

ЛІТНІЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ ТАБІР "МАЛЕНЬКА АМЕРИКА"

Табір «Маленька Америка» - це чудова можливість для дітей (віком від 5 до 15 років) змінити своє ставлення до вивчення англійської мови: ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але разом із тим – інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування з американськими викладачами впродовж 4 годин на день.

Кожну зміну – 13 днів перебування у таборі, діти (з понеділка по п’ятницю), залежно від рівня знань і віку, інтегровані у спеціально систематизований десятиденний курс англійської мови, на основі метода викладання, впровадженого корпорацією «Міжнародні мовні програми» (ILP) (США) – Програма «Маленька Америка».

Програму ведуть виключно носії мови – американці, які пройшли тренування, сертифіковані в освітній корпорації ILP і мають досвіт викладання в Україні чи за кордоном.

Miranda Jones spring,summer 2015

Основні цілі Програми:

• занурити дітей у атмосферу захоплюючих активностей (драма, спорт, кулінарія, уроки танців, рукоділля, дискусії на актуальні молодіжні теми, вивчення особливостей американської культури, історії, права і т. д.);
  • пробудити у дітей інтерес до мови і заохотити її використання;
  • збагатити активний словниковий запас і розширити спектр засобів спілкування англійською – кожен учасник матиме можливість попрактикувати активне спілкування.

За результатами попереднього усного тестування (проводиться в понеділок – день прибуття у табір) діти розподіляються викладачами по лінгвістичних групах (не більше 10 осіб у групі). За кожною групою закріплюється викладач-американець, котрий у подальшому процесі навчання скеровує успішність вихованців.

2s.jpg

ФОРМАТИ ПЕРЕБУВАННЯ

ПЕРЕВАГИ ПОВНОГО ПАНСІОНУ

#ПОСЛУГИПрограма «Маленька Америка» (ВИКЛЮЧНО)Повний пансіон (ВСЕ ВКЛЮЧЕНО)
1.40 годин захоплюючих уроків англійської з сертифікованими носіями мови++
2.Сніданок++
3.Обід++
4.Полуденок+
5.Вечеря+
6.Друга вечеря+
7.Бібліотека++
8.Інтернет++
9.Шоу талантів+
10.Спортивні секції+
11.Тематичні вечірки і дискотеки+
12.Катання верхи+
13.Походи, виїзди на природу (з професійними інструкторами)+
14.Kатання на байдарках+
15.Екскурсії+
16.Уроки танців+
17.Нові друзі і стара компанія++

ХАРЧУВАННЯ І ПРОЖИВАННЯ

Формат «Повний пансіон (ВСЕ ВКЛЮЧЕНО)» пропонує його учасникам п’ятиразове збалансоване харчування (наближене до дієти «П’ятий стіл»)

ХАРЧУВАННЯРОЗКЛАДОРІЄНТОВНЕ МЕНЮ
Сніданок9:30–10:00омлет яєчний з овочами, сендвіч з твердим сиром і вершковим маслом, печиво, чорний чай
Обід14:00–14:30курячий бульйон з грінками, котлета свинна/теляча з картоплею під кропом з вершковим маслом, овочевий салат, чорний чай/ компот/ кефір
Полуденок16:00–16:15 свіжі фрукти/солодощі
Вечеря18.00–18:30плов, овочевий салат, тістечко, чорний чай/компот
Друга вечеря20:45–21:00сендвіч з твердим сиром і вершковим маслом/ випічка з яблуками чи вишнею

В 14.00 (після програми «Маленька Америка») діти розподіляються на групи залежно від їхнього віку (не більше 12 дітей у групі). Групи очолюють куратори, які супроводжують дітей 24 години на добу і є відповідальними за всі організаційні аспекти перебування дітей  у таборі. Наші куратори – це вчителі, які володіють англійською мовою на достатньому для побутового спілкування рівні і мають досвід роботи у таборі у попередні роки його функціонування.
    Кожна група має свій власний блок зі спальною (на 8-10 осіб) і душовою (на 5 осіб) кімнатами та двома туалетами.
    Табір пропонує чудові умови для цікавого і насиченого подіями відпочинку, спілкування англійською мовою з викладачами-американцями не тільки у Програмі, а й упродовж всього дня. У таборі є сучасні навчальні приміщення, спортивний зал, затишна і доглянута територія, де можна грати в бадмінтон, теніс тошо. У таборі є вільний доступ до Інтернету.

Mackay Baker

Brooke Makgavin

Табір працює з 2006 року. Резиденція табору розташовується на території приватної школи-пансіону для дівчаток «Школи шляхетних дівчаток «Леді»».

11s.jpg

ЗМІНИ ТА ВАРТІСТЬ

ЗМІНА
1 зміна30.05.2016 – 11.06.2016
2 зміна13.06.2016 – 25.06.2016
3 зміна27.06.2016 – 9.07.2016
4 зміна11.07.2016 – 23.07.2016
НАЗВА ФОРМАТУТРИВАЛІСТЬ ПЕРЕБУВАННЯХАРЧУВАННЯЦІНА
Програма «Маленька Америка» (ВИКЛЮЧНО)10 робочих днів: 8.00 – 14.30 (понеділок – п’ятниця)Сніданок, Обід4 200 грн.
Повний пансіон (ВСЕ ВКЛЮЧЕНО)13 днів (понеділок - субота)Сніданок, Обід, Полуденок, Вечеря, Друга вечеря8 900 грн.

Щоб отримати детальну інформацію/ зареєструватися, будь ласка, телефонуйте:

099 327 13 71 - Олена (Директор табору)

або скористайтеся формою, для відправки запиту, та ми Вам обов'язково зателефонуємо

Ім'я *
Ім'я