Формати перебування у закладі

Школа пропонує зручні формати перебування

Повний день

Ваша дитина перебуває в закладі з 8.00 до 20.00 під постійним супроводом вихователя.

Заклад забезпечує:

• одночасне навчання в загальноосвітній, музичній, танцювальній та спортивній школах

• 5-ти разове збалансоване харчування у власній їдальні

• медичний супровід (на території працює медичний кабінет, забезпечений всім необхідним для надання домедичної допомоги, контролю за станом здоров’я ….)

• охорону території

• вивчені домашні завдання (можливість вільного спілкування з дитиною ввечері без відволікання на домашні завдання, складання портфеля (підручники та зошити залишаються в школі)

• родинну атмосферу та індивідуальний підхід завдяки міні-класам та роздільному навчанню

• вивчення етикетних норм

• всебічний розвиток та соціалізація (традиційні свята, звітні концерти, екскурсії, поїздки в театр, походи, участь в олімпіадах та конкурсах)

• 2 прогулянки на свіжому повітрі та кінні прогулянки

• можливість прийняття душу після фізичних навантажень

школа для дівчаток леді.jpg

Напівпансіон

Ваша дитина перебуває в закладі з понеділка по п’ятницю з ночівлею під постійним супроводом денного та нічного вихователів.

• 6-ти разове збалансоване харчування у власній їдальні

• цілодобовий медичний супровід (на території працює медичний кабінет, забезпечений всім необхідним для надання домедичної допомоги, контролю за станом здоров’я ….)

• 3 прогулянки на свіжому повітрі та верхова їзда

• ранковий та вечірній душ