Літній табір завершено

Вітаємо вас з початком літніх канікул і чекаємо у новому навчальному році, який розпочнеться для учениць школи «Леді» 27 серпня 2018 року.

Майстер-клас з виготовлення вареників

“Смачно приготуєш – смачно поїси”. Серед різноманіття традиційних українських смаколиків особливої уваги заслуговують вареники.

Активний відпочинок у парку

Цього тижня учениці школи «Леді» побували в мотузковому парку Family Park, де їм було запропоновано пройти різні за складністю мотузкові траси.

Інвестуйте в майбутнє своїх дітей!

Завершується набір дітей до школи!  Кількість місць обмежена! Встигніть подарувати своїй дитині якісну освіту та чудове дозвілля під одним дахом!

СПІЛЬНИЙ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ  “ПОДВІЙНИЙ АТЕСТАТ  ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

СПІЛЬНИЙ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ “ПОДВІЙНИЙ АТЕСТАТ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

Мультивекторний освітній простір «РЕНЕСАНС -ДІ»

і

SEA TO SKY SCHOOL DISTRICT # 48 (BRITISH COLUMBIA)

пропонують учням 8-11 класів з 1 вересня 2018 року взяти участь у Проекті і отримати як український, так і канадський атестати про повну загальну середню освіту, а також переваги при вступі у ВНЗ

п. Британська Колумбія (Канада)

Свідоцтво про закінчення навчання

Тричі на тиждень на базі Ліцею «Міжнародний вимір» студенти будуть занурені у дистанційне вивчення зазначених нижче предметів англійською. Для отримання Свідоцтва про закінчення навчання (Certificate of Graduation) студентам потрібно набрати 80 кредитів (80 credits) - з них мінімум 16 кредитів за 12 клас і 28 курсів на вибір. 52 кредити необхідно набрати з наступних курсів:

( Two Career Education courses (8 credits total)

( Physical and Health Education 10 (4 credits)

( Science 10 (4 credits), and a Science 11 or 12 (4 credits)

( Social Studies 10 (4 credits), and a Social Studies 11 or

12 (4 credits)

( A Math 10 (4 credits), and a Math 11 or 12 (4 credits)

( A Language Arts 10, 11 & 12 (12 credits)

( An Arts Education 10, 11, or 12 and/or an Applied Design, Skills, and Technologies 10, 11, or 12 (4 credits).

Орієнтовні умови навчання:

1) вересень 2018 р. - запуск програми дистанційного навчання на базі "Ренесанс-ДІ";

2) жовтень 2018 р. - лютий 2019 р. - дистанційне навчання через сайт Sea to Sky 48 School District - під керівництвом викладачів Ліцею «Міжнародний вимір»;

3) березень 2018 р. - липень 2019 р. - навчання, проживання і харчування на базі Sea to Sky 48 School District.

Іспити

В кінці навчання студенти складають два випускні оцінювання (Graduation Assessments):

( оцінювання цифрової (математичної) грамотності (Numeracy Assessment);

( оцінювання грамотності (Literacy Assessment).

Мрії збуваються

Ні для кого не є секретом той факти, що діти дуже захоплюються малюванням.

Похід-сплав по Дністру

Декілька днів тому учениці школи «Леді» та учні школи «Кадетство» повернулися із неймовірного походу-сплаву по р. Дністер.

Екскурсія до планетарію Teleport 360

Дозвілля вихованок школи «Леді» у пришкільному таборі не тільки веселе й активне, а ще корисне і цікаве.

Прием детей в школу заканчивается!

Сделайте свой выбор в пользу высокого качества образования, семейных традиций и ценностей, интересов и способностей Вашего ребенка.

Успейте воспользоваться эксклюзивным предложением школы-пансиона для девочек “Леди”, которое действует в период с 10 по 30 июня.

Детали по телефону: 067-326-03-48

PS Второклассникам - специальный бонус!

Конкурс бантиків

Слово «бант» означає красивий вузол зі стрічок з вільними петлями й кінцями, який використовується як прикраса.

Похід до лісу

Похід – це завжди цікаво та загадково. А похід з подругами, рюкзаками, та ще й наповненими смачненьким, вдвічі приємніший.

Екскурсія до зоопарку

Спілкування з тваринами – це не тільки підняття настрою, але й психологічна розрядка. Саме тому для учениць школи «Леді» була організована екскурсія до Київського зоопарку.

Весняний бал

Запрошуємо на бал!

19 травня 2018 року  о 14 годині відбудеться щорічний весняний бал на історичну тематику. Місце проведення: Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна, вул. Хрещатик 103, м. Боярка

Традиційно , бал є випускним для старшої групи Центру розвитку дитини "Казка", 9-х класів шкіл "Кадетство" та  "Леді". І вперше - для випускників ліцею лінгвістики, права та бізнесу "Міжнародний вимір".

Вас очікує приємна атмосфера світського балу, знайомство з історією бального танцю, незабутні враження від наших випускників та звичайно ж сюрприз!

Форма одягу: смокінг.

Кіно за лаштунками

Сьогодні учениці 8 класу мали чудову можливість відвідати одну з найбільших кіностудій України «Victoria Film Studios», де змогли зануритись в дивовижний світ кіно. Дівчатка побачили stages, де знімаються фільми, телепередачі і шоу, які вони щоденно дивляться по телевізору, спробували себе у ролі зірок, відвідавши гримерні та апартаменти.

Щорічний географічний конкурс «Земля – єдиний геопростір»

10 травня відбувся VI щорічний географічний конкурс «Земля єдиний геопростір». Конкурс мав три раунди. У першому - «знавці політичної карти світу» перемогу вибороли: Печенізька Софія (7 клас) - І місце, Заброцька Анастасія (7 клас) - ІI місце.