"Кожен рік 31 грудня" - новорічна вистава учениць 9 класу

“Кожен рік 31 грудня…”! Таку назву мала вистава учениць 9 класу, в якій було відтворено події які відбувались не так давно - всього два століття тому, на Гончарівці під Харковом!!!

Дівчата з легкістю вжилися у ролі і показали чудову гру, яка здавалася реальністю, тому глядачі цілком і повністю прожили події разом з юними акторками!!! Емоції переповнювали дівчат та глядачів. Хотілося дивитися знову і знову!

Зимові розваги дітей

Як же можна говорити, що взимку нудно? Взимку – весело!

Зустріч із письменниками сучасності.

Сподіваємось, що ця зустріч залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей!

Світ мистецтв у бібліотеці!

Корисним і надихаючим висновком став вислів  В.Г.Белінского: «Найбільший скарб – хороша бібліотека».

Вітаємо своїх переможців!

"Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови... (Максим Рильський).

Чудеса там – де в них вірять!

Екскурсія на Фабрику Ялинкових Прикрас створила для наших учениць чарівну казку!

Практична робота з хімії у 9 класі

«Все вчення хімії полягає у вченні про властивості елементів - мета і завдання - перетворити один в інший». Дмитро Менделєєв

Маленькі люди у великій  історії

Маленькі люди у великій історії

Під час перегляду вистави «Украдене щастя» дівчатка разом з акторами шукали, що є вічним, що хвилює кожну людину зараз і буде хвилювати в будь-які часи.

Осінній бал

16 листопада у школі «Леді» відбувся ХІІ традиційний Осінній бал – бал краси, витонченості та грації!