Осінній похід-сплав по Десні

Осінній похід-сплав по Десні

Щоб насолодитися осінньою красою та останніми теплими днями, учениці школи «Леді» вирушили у рафтовий сплав по річці Десна.

Як допомогти дитині і собі пережити підлітковий вік

Як допомогти дитині і собі пережити підлітковий вік

Як "пережити" підлітковий вік своєї дитини? Як залишитися розважливим і терплячим батьком, коли всі встановлені правила летять шкереберть? Як бути мудрою, а не нестерпною мамою? Якщо ці питання Вам відкликаються у душі - наша нова стаття може бути Вам вчасною. 

Перший день навчального року

Перший день навчального року

3 вересня після Свята першого дзвоника та відкритих уроків вихованки школи «Леді» разом із своїми вихователями вирушили до казкового осіннього, але по-літньому теплого лісу.

Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника

Який щасливий день сьогодні,

Веселий, радісний, ясний,

Це, гомінливий і погожий

Почався рік новий шкільний.

Традиційна урочиста посвята

Традиційна урочиста посвята

. 31 серпня школа колективу у сяйві квітів, святкового вбрання, доброго і щирого смаку збиралася на традиційному святі урочистостей у вихованців Мультиекторного освітнього простору "Ренесанс-ДІ".

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ П’ЯТИКЛАСНИКІВ

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ П’ЯТИКЛАСНИКІВ

У п’ятому класі у дітей формується ставлення до навчання на весь подальший час: як учениця провчиться цей рік, так вона і буде ставитися до навчання в старших класах.

Дитяча брехня

Дитяча брехня

Питання дитячої неправди не нове. Як і будь-який феномен, дитяча брехня не з'являється нізвідки. Сьогодні у нашій статті ми подивимось на найбільш поширені причини нечесності у дітей. А згодом, детально розглянемо можливі шляхи розв'язання проблеми залежно від причини виникнення.

Мультивекторний освітній простір "РЕНЕСАНС-ДІ"

Мультивекторний освітній простір "РЕНЕСАНС-ДІ"

Унікальний в Україні освітній комплекс повного циклу,

ЕКСПЕРТ ІЗ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ РОЗДІЛЬНОГО НАВЧАННЯ!

Часті перельоти, робота, яка потребує постійної уваги, змушують хвилюватися за безпеку, комфорт, навчання та розвиток вашої дитини? Завітайте до Мультивекторного освітнього простору «Ренесанс — ДІ». Саме тут під одним дахом працюють чотири заклади освіти: дитячий садочок «Казка», школа для дівчаток «Леді», школа для хлопчиків «Кадетство» та ліцей «Міжнародний вимір». Зручні формати перебування: повний день (8:00 — 20:00), напівпансіон (із понеділка по п’ятницю з ночівлею), повний пансіон (проживання в школі від канікул до канікул) — дають можливість інвестувати в якісне майбутнє дитини, не відриваючись від контролю за бізнесом, а довірившись професіоналам своєї справи. Ваша дитина потрапить у простір, де панують максимальний затишок, довіра, комфорт, взаємоповага, безпека і здоровий спосіб життя, де кожного чують і розуміють. Посилене вивчення двох іноземних мов, основ бізнесу, ораторського мистецтва, чоловічої та жіночої психології; продюсування таланту дитини, який відкривається завдяки широкому спектру додаткових послуг; закрита територія під охороною, якісне харчування, автобусне забезпечення, міні-групи — це лише невеликий спектр із запропонованих послуг, що можуть задовольнити ваші потреби. Кожен із наших закладів освіти має свої пріоритети, але керується єдиною формулою успіху: інтелект + здоров’я.

Так, у Центрі розвитку дитини «Казка» велика увага надається психологічному та фізичному здоров’ю дитини. Саме тому в основі виховання — прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування, відвідування басейну, гімнастика та верхова їзда. Одне з основних завдань, які стоять перед садочком, — підготовка дітей до шкільного режиму та навантаження.

Школа шляхетних дівчаток «Леді» розпочала свою діяльність 18 років тому. Нині це потужний освітній заклад, у якому працюють експерти з роздільного навчання. Школа справді валеологічна. Усі програми адаптовані до жіночого виховання, яке має на меті формування гармонійної особистості з високим материнським потенціалом. Дівчатка отримують диплом державного зразка про закінчення школи мистецтв та спортивні розряди. 

Школа для хлопчиків «Кадетство» націлена на загартування чоловічого характеру (70 % педагогів — чоловіки). Пріоритетний напрям школи — її багатовекторність. Хлопці вивчають англійську та німецьку мови, математику, основи бізнесу. Щоденно займаються різними видами спорту, опановують мистецтво танцю та музики. Саме тут виховують захисника сім’ї, бізнесу, країни, толерантного чоловіка, дбайливого батька, високоосвічену особистість. До того ж комплекс забезпечує паралельне здобуття канадської освіти.

Наша гордість — Ліцей лінгвістики, права та бізнесу «Міжнародний вимір», створений з урахуванням рекомендацій Ради Європи і стандартів рівня академічних знань держав — членів ЄС. Наші випускники отримують два атестати — канадського й українського зразків, демонструють високі результати підготовки і стають студентами престижних вишів Канади та України. Кожен з учнів отримує сертифікат IELTS.

Поради психолога

Поради психолога

Ні одна дитина не зможе Вам сказати готова вона до школи чи ні. Поки ще є трохи часу до вересня, можливо, вам стане в пригоді наша стаття. Які є види шкільної готовності, які фахівці можуть допомогти у перевірці рівнів зрілості малюка, що варто підтягнути, щоб полегшити адаптацію до школи - читайте у нашій статті.

Літній табір завершено

Літній табір завершено

Вітаємо вас з початком літніх канікул і чекаємо у новому навчальному році, який розпочнеться для учениць школи «Леді» 27 серпня 2018 року.

Майстер-клас з виготовлення вареників

Майстер-клас з виготовлення вареників

“Смачно приготуєш – смачно поїси”. Серед різноманіття традиційних українських смаколиків особливої уваги заслуговують вареники.

Активний відпочинок у парку

Активний відпочинок у парку

Цього тижня учениці школи «Леді» побували в мотузковому парку Family Park, де їм було запропоновано пройти різні за складністю мотузкові траси.

Інвестуйте в майбутнє своїх дітей!

Інвестуйте в майбутнє своїх дітей!

Завершується набір дітей до школи!  Кількість місць обмежена! Встигніть подарувати своїй дитині якісну освіту та чудове дозвілля під одним дахом!

СПІЛЬНИЙ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ  “ПОДВІЙНИЙ АТЕСТАТ  ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

СПІЛЬНИЙ КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ “ПОДВІЙНИЙ АТЕСТАТ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

Мультивекторний освітній простір «РЕНЕСАНС -ДІ»

і

SEA TO SKY SCHOOL DISTRICT # 48 (BRITISH COLUMBIA)

пропонують учням 8-11 класів з 1 вересня 2018 року взяти участь у Проекті і отримати як український, так і канадський атестати про повну загальну середню освіту, а також переваги при вступі у ВНЗ

п. Британська Колумбія (Канада)

Свідоцтво про закінчення навчання

Тричі на тиждень на базі Ліцею «Міжнародний вимір» студенти будуть занурені у дистанційне вивчення зазначених нижче предметів англійською. Для отримання Свідоцтва про закінчення навчання (Certificate of Graduation) студентам потрібно набрати 80 кредитів (80 credits) - з них мінімум 16 кредитів за 12 клас і 28 курсів на вибір. 52 кредити необхідно набрати з наступних курсів:

( Two Career Education courses (8 credits total)

( Physical and Health Education 10 (4 credits)

( Science 10 (4 credits), and a Science 11 or 12 (4 credits)

( Social Studies 10 (4 credits), and a Social Studies 11 or

12 (4 credits)

( A Math 10 (4 credits), and a Math 11 or 12 (4 credits)

( A Language Arts 10, 11 & 12 (12 credits)

( An Arts Education 10, 11, or 12 and/or an Applied Design, Skills, and Technologies 10, 11, or 12 (4 credits).

Орієнтовні умови навчання:

1) вересень 2018 р. - запуск програми дистанційного навчання на базі "Ренесанс-ДІ";

2) жовтень 2018 р. - лютий 2019 р. - дистанційне навчання через сайт Sea to Sky 48 School District - під керівництвом викладачів Ліцею «Міжнародний вимір»;

3) березень 2018 р. - липень 2019 р. - навчання, проживання і харчування на базі Sea to Sky 48 School District.

Іспити

В кінці навчання студенти складають два випускні оцінювання (Graduation Assessments):

( оцінювання цифрової (математичної) грамотності (Numeracy Assessment);

( оцінювання грамотності (Literacy Assessment).

Мрії збуваються

Мрії збуваються

Ні для кого не є секретом той факти, що діти дуже захоплюються малюванням.

Похід-сплав по Дністру

Похід-сплав по Дністру

Декілька днів тому учениці школи «Леді» та учні школи «Кадетство» повернулися із неймовірного походу-сплаву по р. Дністер.