Запрошуємо на бал!

Запрошуємо на бал!

19 травня 2018 року  о 14 годині відбудеться щорічний весняний бал на історичну тематику. Місце проведення: Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна, вул. Хрещатик 103, м. Боярка

Традиційно , бал є випускним для старшої групи Центру розвитку дитини "Казка", 9-х класів шкіл "Кадетство" та  "Леді". І вперше - для випускників ліцею лінгвістики, права та бізнесу "Міжнародний вимір".

Вас очікує приємна атмосфера світського балу, знайомство з історією бального танцю, незабутні враження від наших випускників та звичайно ж сюрприз!

Форма одягу: смокінг.

Кіно за лаштунками

Кіно за лаштунками

Сьогодні учениці 8 класу мали чудову можливість відвідати одну з найбільших кіностудій України «Victoria Film Studios», де змогли зануритись в дивовижний світ кіно. Дівчатка побачили stages, де знімаються фільми, телепередачі і шоу, які вони щоденно дивляться по телевізору, спробували себе у ролі зірок, відвідавши гримерні та апартаменти.

Щорічний географічний конкурс «Земля – єдиний геопростір»

Щорічний географічний конкурс «Земля – єдиний геопростір»

10 травня відбувся VI щорічний географічний конкурс «Земля єдиний геопростір». Конкурс мав три раунди. У першому - «знавці політичної карти світу» перемогу вибороли: Печенізька Софія (7 клас) - І місце, Заброцька Анастасія (7 клас) - ІI місце.

День пам'яті і примирення

День пам'яті і примирення

Звітний концерт з аеробіки

Звітний концерт з аеробіки

20 квітня 2018 року відбувся звітний концерт відділення “Спортивної аеробіки”. В концерті приймала участь збірна команда у складі вихованців ЦРД “Казка”, учениць школи  “Леді”, учнів школи “Кадетство” та ліцею лінгвістики права та бізнесу “Міжнародний вимір”. Всі, без виключення, показали свою спортивну майстерність та як підсумок своєї праці отримали звання та розряди.

ІІІ юнацький розряд: Саєнко В., Якусевич К., Виходцев Д., Волинець М., Шаповалов Є., Чеботарь Д., Пшеничний А., Бродська А., Спінатій Д., Постол К., Черненко М.. Демідова В.

ІІ юнацький розряд: Кударенко Д., Янголь І., Руденко Н., Гаврилюк М.,Толмачова М., Окуневська В.

І розряд: Шалова К., Гиря С., Кучерова В., Медведченко А., Зелена З., Козій П., Коритна К., Мартиненко А., Філоненко І.

Кандидат в майстра спорту: Демідова К., Башиліна А., Янголь Р., Кузьмін Я., Шабунін М., Панасюк В., Літвиненко Н., Літивненко К., Кучерова М., Печенізька С., Богданова А., Кузьміна М., Бичник Б., Зозуля А., Гавриленко М., Бондаренко А., Коритний О.

Вітаємо наших переможців! Пишаємось Вами!

Наші юні глядачки у театрі

Наші юні глядачки у театрі

Традиція відвідування театру для вихованок школи «Леді» - це можливість змінити атмосферу навчальних буднів на свято зустрічі з мистецтвом.

Шоколадний майстер-клас

Шоколадний майстер-клас

Хто сказав, що цукерки - це шкідливо і погано? Цукерки - це смачно і навіть дуже корисно, особливо якщо ці цукерки зроблені своїми руками. А ще цукерки - це дуже цікаво. Тому як про цукерки і про шоколад можна дізнатися масу цікавих історій.

 

Англійська чайна церемонія на уроках етикету

Англійська чайна церемонія на уроках етикету

Сучасний чайний етикет базується на знаннях про чайні церемонії, які склалися багато століть тому спочатку в Китаї, потім – в інших країнах Сходу, пізніше – в Західній Європі і Росії.

Великодній майстер-клас

Великодній майстер-клас

Великодні солодощі – незамінний атрибут одного з найдивовижніших весняних свят. А процес виготовлення великодніх пряників і пасочок власноруч – неймовірне задоволення і долучення до особливої чарівної атмосфери. Цього тижня вихованки школи «Леді» взяли участь у цікавому майстер-класі з декорування солодких смаколиків великоднього кошика – пряників та пасок. У дівчаток була прекрасна можливість продемонструвати свою фантазію, художні здібності та старанність. Отже, від витворів умілих рученят неможливо відвести погляд!

Весняні канікули з користю

Весняні канікули з користю

Весна – прекрасна пора, яка надихає, радує та відкриває багато незвіданого та нового.

Кожного року учениці школи «Леді» проводять канікули з користю. Відпочиваючи та подорожуючи, дівчатка знайомляться з різними регіонами та областями України, вивчають їх традиції, історію та культурні особливості.

Безмежний простір добра в науковому пізнанні світу

Безмежний простір добра в науковому пізнанні світу

19 березня у школі «Леді» відбулася наукова конференція «Безмежний простір добра в науковому пізнанні світу», що розкрила філософську категорію добра в гуманітарних та точних науках.

Відкритий урок з української мови у 8 класі

Відкритий урок з української мови у 8 класі

20 березня у 8 класі відбувся відкритий урок на тему «Інтерв’ю як жанр публіцистичного стилю». Учениці ознайомились з етапами роботи над інтерв’ю, розвивали комунікативні вміння, збагатили свій словниковий запас новими словами. Лейтмотивом уроку стали слова Сократа: «Мистецтво вести бесіду. Напевно, найскладніше. Тому що вчитися цьому доводиться все життя».

Бінарний урок з української та англійської мов у 3 класі

Бінарний урок з української та англійської мов у 3 класі

14 березня учениці 3 класу школи «Леді» стали учасницями бінарного уроку. На розгляд учениць було запропоновано тему «Роль прикметників у мові. Опис Тварин. We describe animals».  Цікава форма нестандартного уроку передбачала створення білінгвальної ситуації та інтеграцію знань англійської і української мов. Ді0432атка активно виконували поставлені завдання щодо вживання прикметників, одночасно розвиваючи свої творчі навички вміння працювати в парах. 

Чемпіонат Європи з аеробіки

Чемпіонат Європи з аеробіки

13 березня учениці школи «Леді» та учні школи «Кадетство» повернулися з міста Злін (Чеська Республіка), де у складі збірної команди України взяли участь у чемпіонаті з аеробіки «CZECH AEROBIC OPEN - 2018». Змагаючись у фітнес-програмі «Aero-Step», наші команди посіли два ІІ місця у вікових категоріях «Кадети» і «Юніори» та ІІІ місце у категорії «Юніори».
Вітаємо наших переможців!

Наші переможниці на конкурсі імені Петра Яцика

Наші переможниці на конкурсі імені Петра Яцика

Для кожної людини рідна мова найдорожча і найрідніша. Вивчення мови вдосконалює серце, розвиває розум, збагачує духовний світ людини. Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь наші учениці, має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, що є надзвичайно актуальним сьогодні. Тож, ми вітаємо ученицю 6 класу Дробікову Марію і ученицю 8 класу Гавриленко Марію, які посіли ІІІ місця в районному етапі конкурсу.

Результати обласного етапу олімпіад

Результати обласного етапу олімпіад

10 лютого учениця школи «Леді» Стефюк Юлія взяла участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови. А нещодавно ми отримали остаточні результати.