Візуалізуємо свої цілі

Візуалізація – це надзвичайно сильний і могутній інструмент для досягнення цілей.

Теплий майстер-клас

Чи можуть картини бути теплими? Можуть, якщо вони зроблені з натуральної вовни.

НОВОСТИ Google отметила 50-летие первого языка программирования для детей выпуском оригинального Doodle

В эти празднуется 50-летие появления первого языка программирования для детей – Logo. Он был создан в 1967 году исследователями из Массачусетского технологического института Сеймуром Пейпертом и Идит Харель.

Графік новорічних вистав

Шановні батьки! Запрошуємо Вас на Новорічні вистави

На балеті "Дюймовочка"

Минулого тижня учениці 5 і 6 класів відвідали Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва, де переглянули балет за мотивами улюбленої всіма казки Ганса Христиана Андерсена «Дюймовочка».

Зустріч з письменниками

Доброю традицією для юних леді стають зустрічі з письменниками-сучасниками у Боярській міській бібліотеці.

Осінній бал

17 листопада у школі «Леді» відбувся ХІ традиційний Осінній бал присвячений такій різній, загадковій, чарівній красуні Осені.

Розпочинаємо сезон відвідування театрів

Поїздка до театру – це незвичайна подія. Це завжди свято, бо перегляд театральної вистави – це подорож до світу прекрасного і величного, що переносить нашу уяву в інший вимір.

Перемоги на спортивних змаганнях

Слідом за активним тренувальним періодом у шкільної команди зі спортивної аеробіки розпочався насичений період змагань.

Графік батьківських зборів

Шановні батьки!Запрошуємо Вас відвідати батьківські збори, де Ви зможете індивідуально поспілкуватися з педагогами та адміністрацією школи.

Проект "Що таке Хелловін?"

А Ви вже запаслися гарбузами, яблуками та іншим начинням? Адже наближається Переддень Дня Всіх Святих – Хелловін!

Вітаємо учнів школи "Кадетство"

14 жовтня учениці школи «Леді» взяли участь в урочистому заході з нагоди складання клятви учнями школи для хлопчиків «Кадетство» в Центральному Будинку офіцерів збройних Сил України.

Незвичайне змагання з англійської мови

13 жовтня у ліцеї лінгвістики, права і бізнесу «Міжнародний вимір» вперше пройшло незвичайне змагання «Unordinary Competition in English».

Вивчаємо загадковий Всесвіт

Всі учениці школи «Леді» протягом навчання у початкових класах вивчають тему «Всесвіт і Сонячна система».

Похід до Буцького каньйону

«Осінь – прекрасна пора для відпочинку на природі», -  вирішили учениці школи «Леді» і вирушили до Буцького каньйону на дитячий туристичний зліт.