Конкурс Сила слова

Конкурс Сила слова

27 жовтня у Боярському будинку культури в рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова-2018». Це було свято творчості, таланту та натхнення для молоді від 6 до 30 років. Учасники випробували себе у мистецтві художнього читання віршів Івана Коваленка.

У конкурсі взяли участь учениці школи «Леді»: Присяжна Надія, Шукюрова Лола (6 клас), Кучерова Марія (8 клас), Зозуля Анна (9 клас).

Переможцем фестивалю стала Кучерова Марія (ІІІ місце у віковій групі 13-16 років) із віршем «Квітковий роздум». У якому Коваленко з позицій шістдесятника розкриває ідею самоцінності людської особистості, адже «людина кожна – КВІТКА неповторна, найбільше в світі чудо із чудес!»

Вітаємо учасників і переможців фестивалю, наших квіточок!

Осінній ярмарок

Осінній ярмарок

Свої кулінарні таланти учениці школи «Леді» мали змогу продемонструвати під час «Осіннього ярмарку», на якому кожен клас презентував свій святково прикрашений і щедро заповнений смаколиками стіл.

Слухаючи осінню музику Фестивалю хризантем

Слухаючи осінню музику Фестивалю хризантем

Душа людини завжди прагне до краси у всіх її проявах. Тому доброю традицією стало відвідування ученицями школи «Леді» Київської міської виставки квітів на Співочому полі.

За лаштунками телеканалу

За лаштунками телеканалу

Учениці 8-9 класу, відвідавши офіс Першого українського інформаційного телеканалу «5 канал», мали змогу подивитись як виглядає телеканал за лаштунками, відвідати студії прямого ефіру, побачити як монтують телепередачі та поспілкуватись з телеведучою Габріелою Массангою.

Прогулянка осіннім парком

Прогулянка осіннім парком

В повітрі кружляє срібляста павутинка бабиного літа — дух перехоплює від такої краси і наповнює радістю серця наших дівчаток, які здійснили чудову прогулянку осіннім парком.

Милуємося красою осені

Милуємося красою осені

Яка найкрасивіша пора для фотосесій? Звичайно осінь! Дні ще досить теплі, сонечко – привітне, а барви – неймовірні.

Екскурсія «Українське народне декоративне мистецтво  в побуті козацтва»

Екскурсія «Українське народне декоративне мистецтво в побуті козацтва»

Напередодні свята Покрови учениці школи «Леді» відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва, який розташований на території Києво-Печерської лаври.

ПРАЦЯ, ЩО ФОРМУЄ НАШЕ МАЙБУТНЄ

ПРАЦЯ, ЩО ФОРМУЄ НАШЕ МАЙБУТНЄ

Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх школах радісно вітають учителів із професійним святом — Днем вчителя.

Вибори президента школи

Вибори президента школи

Настала осінь, а разом з нею закипіло шкільне життя в учениць. У школі «Леді» стартувала робота учнівського самоврядування, яке втілює творчі ідеї учениць у життя.

У музеї...

У музеї...

Учениці 2, 3 та 5 класів школи «Леді» мали змогу відвідати Музей книги та друкарства, що розташований у давній архітектурній пам’ятці – будинку монастирської друкарні.

Ранкова зустріч у 1 класі

Ранкова зустріч у 1 класі

Завдяки ранковим зустрічам учні переходять від зосередження уваги на власній особистості до взаємодії з іншими людьми.

Осінній похід-сплав по Десні

Осінній похід-сплав по Десні

Щоб насолодитися осінньою красою та останніми теплими днями, учениці школи «Леді» вирушили у рафтовий сплав по річці Десна.

Як допомогти дитині і собі пережити підлітковий вік

Як допомогти дитині і собі пережити підлітковий вік

Як "пережити" підлітковий вік своєї дитини? Як залишитися розважливим і терплячим батьком, коли всі встановлені правила летять шкереберть? Як бути мудрою, а не нестерпною мамою? Якщо ці питання Вам відкликаються у душі - наша нова стаття може бути Вам вчасною. 

Перший день навчального року

Перший день навчального року

3 вересня після Свята першого дзвоника та відкритих уроків вихованки школи «Леді» разом із своїми вихователями вирушили до казкового осіннього, але по-літньому теплого лісу.

Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника

Який щасливий день сьогодні,

Веселий, радісний, ясний,

Це, гомінливий і погожий

Почався рік новий шкільний.

Традиційна урочиста посвята

Традиційна урочиста посвята

. 31 серпня школа колективу у сяйві квітів, святкового вбрання, доброго і щирого смаку збиралася на традиційному святі урочистостей у вихованців Мультиекторного освітнього простору "Ренесанс-ДІ".