18 жовтня учениці школи «Леді» та учні школи «Кадетство» радо зустрічали незвичайних гостей – українського актора та режисера театру і кіно, сценариста і продюсера Віктора Андрієнка та володара титулів «Найсильніша людина України» і «Найсильніша людина світу», заслуженого майстра спорту України Василя Вірастюка.  В рамках цієї зустрічі діти мали змогу переглянути український дитячий художній фільм «Іван Сила», режисером якого є В.Андрієнко і в якому В.Вірастюк зіграв одну з головних ролей. Також дівчатка і хлопчики поспілкувались із поважними гостями про розвиток дитячого кінематографа в Україні та у світі, про секрети знімального процесу і, звичайно ж, про життя і секрети успіху найсильнішої людини світу.