Школа «Леді» є сучасним інноваційним центром унікального освітнього простору. Тут використовується індивідуальний цілеспрямований підхід до виховання учнів. Сьогодні це освітній холдинг, який складається із чотирьох освітніх закладів.

У жовтні відбулася Стратегічна сесія, в якій активну участь взяли учителі та адміністрація приватної школи-пансіону «Леді». Були сформовані МІСІЯ та ЦІННОСТІ школи. Учасники сесії обговорювали духовні, психологічні та історичні основи роздільного навчання, виконували творчі завдання, демонстрували нове відкрите мислення.

Школа розпочала спільну роботу з тренерами – освітнім адвокатом Євгенієм Мірошниченком і консультантом особистісного зростання  і гармонійного розвитку Мариною Ланге.

До дня відчинених дверей, які традиційно проводяться в середині квітня, запланована презентація нової концепції розвитку шкіл для всіх батьків.

«Здоров’я, Любов, Призначення життя завжди важливі для Людини, - зазначила засновник школи «Леді» Ірина Демидова. - Я дуже задоволена, що, об’єднавши зусилля із сучасними тренінговими освітніми технологіями, ми вдихнули нове Життя в наші школи і даємо сучасне бачення вічних цінностей батькам, які свідомо підходять до вибору школи для своїх дітей».