З 27 по 29 жовтня учениці школи «Леді» здійснили подорож Львівщиною та Закарпаттям, краєм ополянів, бойків, лемків, русинів. Побували на батьківщині великого українського письменника Івана Франка, відвідали Ужгородський, Мукачівський замки, познайомились з історією міста-фортеці Тустань у заповіднику Сколівські Бескиди, відвідали пам`ятку галицької дерев`яної архітектури XV століття в Дрогобичі - церкву Святого Юра, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО, побачили технологічний процес утворення виварної солі на єдиному такого роду заводі у Дрогобичі, покупалися в термальних водах Лумшорів та Берегово. Учениці мали можливість познайомитися з історією, культурою та традиціями Карпатського регіону.