Що може бути краще за канікули? Тільки канікули, на яких ти не виконуєш домашні завдання, а вчиш історію та життя людей вживу. Тому, як і завжди, на осінніх канікулах учениці школи "Леді" відправились в чергову мандрівку. Мандрівка - це ще один дуже цікавий урок, який ти вивчаєш із задоволенням.

Цього разу нас чекала Волинь.

Дівчатка відвідали Національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестейської битви”, де дізналися про козацьку звитягу.  Побували в замках у Дубно та Луцьку. З особливим інтересом і захопленням блукали темними переходами містичного Тараканівського форту.

Був у нас і урок літератури. Дівчатка відвідали літературно-меморіальний музей-садибу Лесі Українки в Колодяжному. Побували в її оселі та почитали рукописи віршів.

І, звичайно, "Всі дороги ведуть у Львів"! :) Ми скористалися нагодою і провели день у Львові. Цього разу вибрали місця, які ще не відвідували, а саме: будинок учених з чудовим інтер’єром, палац Потоцьких, Личаківський цвинтар і  затишні львівські кав’яреньки з купою смаколиків. Набралися натхнення до наступних канікул.