19 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Учасниками змагання стали близько 100 вихованців державних і приватних загальноосвітніх навчальних закладів Києво-Святошинського району. Олімпіада включала письмові (Listening Comprehension, Reading Comprehension, Writing Comprehension) та усні (Speaking on a particular topic) завдання.

Результати змагання підтвердили старанність і наполегливість у навчанні наших вихованців! Відтак, учениця 10 класу Ліцею лінгвістики, права і бізнесу «Міжнародний вимір» (‘International Dimension’) Панасюк Вероніка виборола ІІ місце із загальною кількістю балів 95, а учениця Школи шляхетних дівчаток «Леді» Бичник Божена посіла ІІ місце серед учнів восьмих класів із загальною кількістю балів 103.

Шановні переможці! Ви – НАША ГОРДІСТЬ! Щиро вітаємо вас і бажаємо наснаги, успіхів і подальших перемог на ниві здобуття знань!

Директор Ліцею лінгвістики, права і бізнесу «Міжнародний вимір»,

к.ю.н. О.М. Поліванова