Вчора, 5 грудня, ми вітали з Днем народження особливу людину - Ірину Львівну Демидову – засновника та ідейного наставника шкіл «Леді» і «Кадетство», центру розвитку дитини «Казка» та ліцею «Міжнародний вимір». Учні та учениці разом з педагогами музичного відділення підготували святковий концерт «Вольфганг Амадей Моцарт. Сторінки життя» (автор сценарію, постановник Каптюрова Олена Олександрівна), в якому прозвучали вокальні, хорові і фортепіанні твори великого композитора.

Історія «чудо-дитини», найвидатнішого музиканта, композитора XVIII століття стала основою багатьох романів, вистав, кінофільмів.

Творчість генія, його безсмертна музика захоплюють людство й донині.

У спектаклі брали участь учениці школи «Леді»:

Самойленко Анастасія,

Ріані Марія,

Горякіна Анастасія,

Бичник Божена,

Коритна Христина,

Єдакова Марія

та учні школи «Кадетство»:

Коритний Олексій,

Холявко Владислав,

Кузьмін Ярослав,

Шабунін Максим.

Почувши раз музику Моцарта, не забудеш її ніколи. Вона житиме у ваших думках і зігріватиме ваші серця своїм сонячним теплом.