Зроблено з любов’ю до природи

А чи знаєте Ви:
- Щоб виростити замість однієї вирубаної двометрової ялини іншу, потрібно не менше 10-15 років.
- Вічнозелені сосни, ялини і ялиці безперервно поглинають вуглекислий газ, затримують пил, сажу, різноманітні токсичні, канцерогенні та радіоактивні речовини, виробляють кисень та очищують повітря.
- Ці дерева своїм корінням укріплюють ґрунти, вразливі до ерозії, поглинають та утримують надлишок води.
- Хвойні дерева є необхідним компонентом екологічних систем, а для багатьох істот – рідною домівкою.
Для всіх нас невід’ємним атрибутом новорічно-різдвяних свят є лісова красуня -  ялинка. Тому   напередодні Нового року розпочинається знищення мільйонів дерев. В контексті сучасного загострення екологічної кризи кожен з нас покликаний зробити свій внесок для збереження живої природи.
Тож у грудні в школі «Леді» в рамках роботи учнівського самоврядування стартував екологічний проект «Нехай росте ялинонька». Вчителі і учениці школи підготували цікаві тематичні матеріали, взяли участь у творчому конкурсі на кращий художній твір про ялинку, готували плакати і малюнки.  А завершальним етапом проекту стала виставка альтернативних ялинок. Тут ви можете побачити ялинки з паперу і ниток, з цукерок і печива, з кави і штучного хутра, і навіть з макаронів.