Чудово, коли є привід здивуватися, особливо якщо здивування на адресу чогось знайомого і рідного, до чого звичка, як правило, притупляє почуття… Про що це я? Про рідну школу!
Новорічні свята у нас – особливий час. Тут кожна дівчинка проявляє себе яскраво і майже неочікувано, розкриває свої таланти і вчиться у старших подруг новим секретам акторської майстерності. Як горять у наших дівчаток очі, і як переповнені гордістю за своїх вихованок серця вчителів! Вся школа у єдиному пориві, і одна на всіх – радість успіху. А за успіхом, звісно, стоїть велика праця. Для учениць – все вивчити, відшліфувати, проявити наполегливість та винахідливість, подолати природню сором’язливість і піти далі – вжитися в роль і почати імпровізувати. Для вчителів – створити неабиякий новий літературний продукт, тобто сценарій, де місце знайдеться кожній дівчинці і кожна проявить свої таланти та приховані здібності. А ще режисеру-постановнику потрібно вдало розподілити ролі, щоб кожна учениця проявила себе органічно і успішно, зуміти надихнути і підтримати, коли маленька актриса ніяковіє, і на прем’єрі – прожити і пережити кожне слово, яке лунає зі сцени. 
А після вистави – диво-подарунок усім, чудовий Дід Мороз зі своїм цирковим шоу! І все це силами дружного талановитого колективу. Скільки енергії, праці, терпіння… І як результат – справжнє емоційне піднесення в учасників цього дійства. Це уже не просто навчання у дітей, і не просто робота у вчителів. Це життя, наповнене радістю творчості, а значить любові до справи, яку вмієш робити добре.
Хай новий 2017 рік огорне нас теплою хвилею добра і процвітання, принесе нам побільше радості і наша шкільна родина поповниться новими добрими людьми! Зі святом, дорогі друзі! З новим роком!