Навряд чи хтось заперечить, що найкращі вчителі для дітей – їхні батьки. Адже вони – найперші і найпотужніші провідники цінностей від минулих поколінь до майбутніх. І у кожного з батьків своя місія. У батька своя, чоловіча, а у матері своя, яка під силу тільки жінці. Тому варто дитячі роки наповнити найкориснішими справами, сформувати якомога більше вмінь і навичок, розкрити усі таланти дитини і допомогти стати успішною людиною в усіх проявах і сферах діяльності. Роздільне навчання – прямий шлях для досягнення цієї мети.

Кожна хвилина шкільного життя наших вихованок наповнена такими видами діяльності, які розкривають і розвивають найкращі жіночі риси. Маленькі леді щодня знаходяться в аурі добра і краси, насолоджуються музикою і танцями, шліфують як рідне українське, так і російське, англійське, французьке мовлення, вчаться будувати гармонійні взаємини, засвоюють багато премудростей, які роблять жінку гарною господинею не тільки своєї домівки, а й свого життя. Такій жінці буде що передати наступним поколінням. Це і є запорукою щасливого майбутнього наших вихованок. А щасливі діти – радість і спокій батьків.