За традицією напередодні весняних свят в школі «Леді» пройшли звітні академічні концерти музичної школи. Учениці кожного класу у святковій, урочистій атмосфері звітували перед батьками і педагогами про свої навчальні досягнення в музичному мистецтві і одночасно з теплом і ніжністю дарували музичні подарунки усім присутнім. На концертах звучали чарівні звуки фортепіано, гітари, скрипки, в унісон лунали голоси дитячого хору, задавали веселий тон вокальні ансамблі.

Особливе місце в концертах зайняв музичний міні-спектакль «Вольфганг Амадей Моцарт – сторінки життя», в якому ролі виконували вихованки та вихованці шкіл «Леді» і «Кадетство». Глядачі відчули атмосферу того часу, познайомились з особливостями дитинства майбутнього талановитого композитора, заглибились у чарівність музики великого майстра, насолодились справжнім високим мистецтвом.

На завершення святкового заходу – святкова чайна церемонія, яку учениці кожного класу готували для своїх батьків. Дівчатка розповідали про традиції чаювання в різних країнах світу і пригощали солодощами гостей, вправляючись у майстерності господарки дому.