Вміння правильно надати першу медичну допомогу – це здатність в критичній ситуації зберегти чиєсь життя. Важливо це? чи ні? Питання не просто риторичне... Можливість отримати такі навички отримали учениці  7 класу школи "Леді" завдяки чудовому лікарю швидкої допомоги і тренеру з надання першої медичної допомоги. Протягом трьох годин дівчатка знайомилися як з теоретичними знаннями медицини так і вправлялися на практиці в уміннях допомагати людям. Учениці дізналися, як міряти пульс у травмованої людини, вчилися накладати шини при різних видах травмування, перев’язувати рани при кровотечах, тренувалися на макеті робити штучне дихання, ознайомилися з правилами поведінки при опіках різних ступенів.
Дівчатка відчули, як важливо в непередбачуваних ситуаціях вчасно опанувати себе, впоратись зі своїми емоціями, не розгубитися і правильно спланувати свої дії.  При цьому надзвичайно важливо діяти обачливо, щоб зберегти власне здоров'я.