16 березня учениці школи «Леді» відвідали перший в Україні Музей новин, присвячений 20-річчю Телевізійної Служби Новин. Мандруючи десятьма виставковими залами, де представлено 100 найважливіших новин сучасної України, дівчатка мали змогу дізнатися про «кухню» виготовлення новин: віртуальний фон, роботу суфлера тощо. Під час екскурсії учениці також дізналися про вплив новин на громадськість, почули приголомшливі історії журналістів та героїв їх сюжетів. Дуже цікаво було побачити унікальні історичні експонати: нагороди Руслани і Джамали з конкурсу «Євробачення», чемпіонський пояс за версією WBC Віталія Кличка, олімпійські медалі Лілії Підкопаєвої, легендарний прапор, який В’ячеслав Чорновіл і його соратники заносили до зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року, чернетка Акту проголошення незалежності України з особистого архіву Левка Лук’яненка, «Кобзар», який літав у космос з Леонідом Каденюком та інші.