Закарпатська область – єдина в Україні, яка має кордони з чотирма країнами Європи. Саме тому цей регіон такий цікавий, культурно-різноманітний та неймовірно популярний серед туристів. Дослідити цей мальовничий західноукраїнський край поїхали і учениці школи «Леді». Подорож стартувала з села Вигода у Івано-Франківській області, де дівчатка мали змогу покататися на Карпатському трамвайчику та помилуватися старовинними довколишніми селами, незвіданими гірськими лісами та стрімкими ріками. У Четфалві Закарпатської області наших юних туристів гостинно зустрічали в угорській садибі, де пригощали національними стравами: бограч, угорські голубці, кьоте-лаваш-тісто, торгоня. Далі теплим сонечком зустрічало дівчаток місто найменших у світі скульптур Ужгород та гріли цілющою водою термальні басейни у Берегові. У місті Мукачево дівчаткам пощастило помилувалися цвітом сакури, а з вежі замку Паланок учениці змогли зазирнути через кордон до Угорщини. І яка ж подорож на Західну Україну без славнозвісного міста Львів? Саме тут наші юні дослідниці завершили свій дивовижний туристичний маршрут.