Як нам це вдається – приходьте 05.04.2017 аби впевнитися в цьому. Наша школа розташована в затишному передмісті, лише 20 хв від Києва. Поруч із великим лісом. Власна будівля, просторі та світлі класи. Дуже зелена територія та обладнані ігрові майданчики. Школа, яка виховує характер.

Приватні школи «Леді» та “Кадетство” - одні з найкращих шкіл України, школа-пансіони повного дня.

• 17 років плідної праці: 7 успішних випусків, 100% вступів у ВУЗи, більше 30%   випускників навчаються за кордоном
  •   До 16 учнів у класі, мінімум домашніх завдань – вся робота виконується у школі
  •   Унікальний навчальний комплекс – ВСЕ, що необхідно Вашій дитині під одним дахом
  •   Поглиблене вивчення іноземних мов, Британські сертифікати FCE, заняття з  носіями мови
  •   Профільні та індивідуальні навчальні плани
  •   Додаткова освіта: поглиблені програми музичної та  хореографічної шкіл, спортивна підготовка. Особлива увага до здорових звичок, розвитку характеру і фізичної витривалості
  •   Програми виховної роботи, розроблені для кожного класу. Професійна орієнтація, щомісячні екскурсії
  •    5-ти разове харчування з урахуванням рекомендацій дієтолога
  •     Доставка дітей власними автобусами
  •     Унікальні мовні та оздоровчі програми під час канікул, літній табір «Маленька Америка»

Запрошуємо Вас у гості. Приходьте та переконайтесь самі. Чекаємо на Вас усією родиною – разом з дітьми. Ми готуємо захоплюючу екскурсію школою.

На всіх, хто зареєструється попередньоhttps://goo.gl/forms/w1vLwmkC2nBIjI6Q2, очікують сюрпризи на подарунки, теплий прийом, чай і запашна випічка від наших дбайливих кухарів!