Цього тижня відбувся п’ятий щорічний географічний конкурс «Земля – єдиний геопростір», який покликаний активізувати пізнавальну діяльність учениць та формувати активну, компетентну і творчу особистість. Конкурс мав два раунди. У першому - «Знавці політичної карти» - перемогу вибороли: Бродська Анна (7 кл) – ІІІ місце, Печенізька Софія (6 кл) – ІІ місце, Гавриленко Марія і Богданова Анна (7 кл) – І місце.
У другому раунді учениці представили свої відеопроекти «Ми за збереження екології нашої планети». ІІІ місце посів 6 клас, який розкрив проблеми забруднення лісів, ІІ місце розділили 5 клас з відеороботою «Вимирання рослин і тварин» і 7 клас з відеороботою «Сортуй сміття заради майбутнього». Перемогу виборов 8 клас, який представив відеоролик про проблеми забруднення навколишнього середовища побутовими відходами та шляхи їх вирішення.