Ланцюжок повідомлень відкритий. 1 непрочитане повідомлення. Перейти до вмісту Використання Пошта Lady`s scool з програмами зчитування з екрана Пошук Пошта НАПИСАТИ Мітки Вхідні (709) Із зірочкою Надіслані Чернетки (12) спiльнота Clasroom news (715) Більше Hangouts Більше 1 з 966 Друкувати все У новому вікні Пиксель ФБ Вхідні x Z-click Agency Вкладені файли9 серп. (1 день тому) кому мені Во вложении 2 вкладених файли Натисніть тут, щоб Відповісти або Переслати Використано 222,64 ГБ Керувати Політики програми За технологією Google Остання діяльність в обліковому записі: 3 дні тому Деталі Z-click Agency agencyzclick@gmail.com Найновіші фотографії Переглянути фотографію в повідомленні Показати відомості

В День захисту дітей вихованки школи «Леді» побували в дивовижному місці – відвідали зоопарк «ХІІ місяців». Тут дівчатка мали можливість спостерігати за іграми тварин, побачили, хто такий трубкозуб, як виглядає білий тигр і білий лев. Школярки з нетерпінням очікували на відвідування тварин в контактному осередку зоопарку, щоб доторкнутися до білогривих поні з заплетеними у кіски хвостиками, погладити веселих кізочок. До душі припав привітний верблюд, що охоче приймав гостинці просто з рук дівчаток. Велике захоплення викликали два товарищі-жирафи з бузковими язиками. Здавалося, що вони чекали саме на справжніх леді і охоче віталися, вклоняючи голови. Нестримно дивувалися дівчатка, коли познайомилися з великою коровою на ім’я Вега та її родичкою карликовою зебу з ніжним ім’ям Марта. 
Дивуватися і захоплюватися було чим, адже в зоопарку як вдома мешкає більше сотні тварин. А гарний настрій підтримували казковий ландшафт зоопарку та смачне морозиво.