Ланцюжок повідомлень відкритий. 1 непрочитане повідомлення. Перейти до вмісту Використання Пошта Lady`s scool з програмами зчитування з екрана Пошук Пошта НАПИСАТИ Мітки Вхідні (709) Із зірочкою Надіслані Чернетки (12) спiльнота Clasroom news (715) Більше Hangouts Більше 1 з 966 Друкувати все У новому вікні Пиксель ФБ Вхідні x Z-click Agency Вкладені файли9 серп. (1 день тому) кому мені Во вложении 2 вкладених файли Натисніть тут, щоб Відповісти або Переслати Використано 222,64 ГБ Керувати Політики програми За технологією Google Остання діяльність в обліковому записі: 3 дні тому Деталі Z-click Agency agencyzclick@gmail.com Найновіші фотографії Переглянути фотографію в повідомленні Показати відомості

Літо – це час, який навмисне придуманий для відпочинку. Учениці школи «Леді» вирішили скористатися цим часом і знову вирушити у туристичний похід. 
Старий став, огорнутий зеленим лісом, гостинно запрошує до своїх вод. Як не скористатися такою нагодою? Вода на ставку тиха, блищить як дзеркало, тож вирішено було, що катання на байдарках – це саме те, що нам потрібно.
Важко передати враження дівчаток, проте можна сказати, - «Води через край, а емоцій – ще більше». Чудове доповнення відпочинку на лоні природи – це рибна юшка, смажене сало та печене маршмеллоу, яким дівчатка ласували з превеликим задоволенням.