Минулий тиждень у школі «Леді» відзначився незвичайною подією. Учениці вже вчетверте обирали президента Держави Успіхів. Зайняти цю серйозну і відповідальну посаду бажали три дев’ятикласниці: Постол Поліна, Стефюк Юлія та Корєшкова Олександра.

Виборам передував період передвиборчої агітації. Кандидати представляли свої програми, у яких обіцяли урізноманітнити шкільне життя, сприяти організації нових видів дозвіллєвої діяльності, піклуватися про збереження шкільних традицій та започаткувати нові. Агітаційні листівки можна було прочитати на всіх класних інформаційних дошках і на шкільному стенді у холі.

На шкільній виборчій дільниці вже з першої перерви була черга охочих проголосувати. Зробити власне волевиявлення прийшли всі учениці школи.

О 14:00 виборча комісія приступила до підведення підсумків. Лідер перегонів отримав більшість голосів виборців. Вибір зроблено: четвертим президентом Держави Успіхів школи «Леді» стала Постол Поліна.

«Шкільні роки дуже швидко пролітають і вони повинні залишитись в пам’яті, а отже мають бути яскравими», - вважає Поліна. Тож бажаємо нашому новому президенту невтомно втілювати в життя свою передвиборну програму, особистим прикладом надихати учениць на перемоги у навчанні, науковій діяльності, суспільно корисних справах, бути завжди вірною школі.