Слідом за активним тренувальним періодом у шкільної команди зі спортивної аеробіки розпочався насичений період змагань.

23-27 жовтня наші спортсмени представляли Україну в категорії Аеро-Денс у ІХ Європейському кубку зі спортивної аеробіки у м. Кохтла-Ярве (Естонська Республіка). У віковій категорії Юніори команда посіла 3 місце (Янголь Рада, Башиліна Олександра, Демидова Ксенія, Панасюк Вероніка, Шабунін Максим, Кузьмін Ярослав), у віковій категорії Кадети команда посіла V місце (Кузьміна Маргарита, Богданова Анна, Літвиненко Катерина, Печенізька Софія, Бичник Божена, Кучерова Марія), ще одна команда у віковій категорії Кадети посіла VІ місце (Зозуля Анна, Бондаренко Анна, Шашлова Катерина, Козіна Тамара, Гавриленко Марія, Башиліна Олександра).

Наступним етапом став турнір зі спортивної аеробіки на кубок міста Києва, який пройшов 5 листопада. Тут призові місця посіли всі команди.

-         Категорія Funk-діти - І місце (Кучерова Вікторія. Зелена Злата, Мартиненко Аліна, Медведенко Аліса, Черненко Даніїл)

-         Категорії Степ та Денс - ІІІ місця (Кузьміна Маргарита, Літвиненко Катерина, Печенізька Софія, Кучерова Марія, Коритний Олексій, Шабунін Олексій)

-         Категорії Степ та Денс - ІІ місця (Янголь Рада, Башиліна Олександра, Демидова Ксенія, Панасюк Вероніка, Шабунін Максим, Кузьмін Ярослав, Літвиненко Анастасія)

-         Категорія Денс - V місце (Зозуля Анна, Бичник Божена, Бондаренко Анна, Гавриленко Марія, Літвиненко Анастасія)

У загальному заліку за сумою балів команда посіла І місце і виграла кубок Києва.

Ми вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових перемог на Кубку України, який пройде 24-28 листопада у м. Запоріжжя.