Весна – прекрасна пора, яка надихає, радує та відкриває багато незвіданого та нового.
Кожного року учениці школи «Леді» проводять канікули з користю. Відпочиваючи та подорожуючи, дівчатка знайомляться з різними регіонами та областями України, вивчають їх традиції, історію та культурні особливості.
Ці весняні канікули не стали винятком. Перший день подорожі розпочався у Львові з смачного та запашного сніданку. Далі дівчатка вирушили до Тустані, де побачили скельну фортецю та музей. І з сонячного Прикарпаття подорож рушила до Закарпаття, де на наших юних туристів чекали лікувальні води термального санаторію «Косино». А на при кінці дня втомлених, але щасливих подорожувальників чекала смачна угорська вечеря у Четфалві.
Другий день виявився не менш цікавим і насиченим. У «Будинку меду» дівчатка дізналися багато нового про бджіл і їх нелегку роботу, скуштували різні види меду. А після прогулянки по місту Мукачево і знайомства з легендами Лумшор, дівчатка відпочивали у чанах з теплою водою на березі гірської річки і пили запашний карпатський чай з калиновим варенням.
І на завершення подорожі учениць чекала буйволина ферма, де вони дізналися про життя цих сильних і небезпечних тварин, скуштували згущене молоко, сир та масло з буйволиного молока і реабілітаційний центр для бурих ведмедів, де допомагають тваринам, які постраждали від утримання в неволі. І останньою точкою весняної подорожі став відомий водоспад «Шипіт», який зачарував дівчаток своєю красою і викликав бажання повертатися до Карпат ще не один раз.