20 квітня 2018 року відбувся звітний концерт відділення “Спортивної аеробіки”. В концерті приймала участь збірна команда у складі вихованців ЦРД “Казка”, учениць школи  “Леді”, учнів школи “Кадетство” та ліцею лінгвістики права та бізнесу “Міжнародний вимір”. Всі, без виключення, показали свою спортивну майстерність та як підсумок своєї праці отримали звання та розряди.

ІІІ юнацький розряд: Саєнко В., Якусевич К., Виходцев Д., Волинець М., Шаповалов Є., Чеботарь Д., Пшеничний А., Бродська А., Спінатій Д., Постол К., Черненко М.. Демідова В.

ІІ юнацький розряд: Кударенко Д., Янголь І., Руденко Н., Гаврилюк М.,Толмачова М., Окуневська В.

І розряд: Шалова К., Гиря С., Кучерова В., Медведченко А., Зелена З., Козій П., Коритна К., Мартиненко А., Філоненко І.

Кандидат в майстра спорту: Демідова К., Башиліна А., Янголь Р., Кузьмін Я., Шабунін М., Панасюк В., Літвиненко Н., Літивненко К., Кучерова М., Печенізька С., Богданова А., Кузьміна М., Бичник Б., Зозуля А., Гавриленко М., Бондаренко А., Коритний О.

Вітаємо наших переможців! Пишаємось Вами!