Сьогодні учениці 8 класу мали чудову можливість відвідати одну з найбільших кіностудій України «Victoria Film Studios», де змогли зануритись в дивовижний світ кіно. Дівчатка побачили stages,  де знімаються фільми, телепередачі і шоу, які вони щоденно дивляться по телевізору, спробували себе у ролі зірок, відвідавши гримерні та апартаменти.
Екскурсію проводив директор кіностудії Микола Михайлович Шатний, який вразив учениць своєю добротою, любов’ю до власно справи та захоплюючими розповідями про зйомки фільмів.
Екскурсія була не лише цікавою, а й інформативною, адже тепер дівчатка знають, що за лаштунками яскравого кіно стоїть важка багатогодинна праця і професія актора – це не тільки шанувальники, оплески і квіти, а ще й інтелект, вміння працювати над собою і запалити глядача своїми думками і почуттями.