Слово «бант» означає красивий вузол зі стрічок з вільними петлями й кінцями, який використовується як прикраса. Цим давнім винаходом спочатку користувалися чоловіки, а з XVIII сторіччя жінки зуміли привласнити цей безсумнівний символ жіночності. Учениці школи «Леді» під час перебування у пришкільному літньому таборі спробували звернути увагу на таку милу дрібничку-аксесуар як бантик і провести незвичайний конкурс.
Найбільша кількість бантиків була нарахована у групі 4 і 5 класів. А Собко Юлія була визначена переможницею в індивідуальній номінації на кількість бантиків на одній дівчинці (63 бантики). У номінації «Дефіле з бантиками» перемогли учениці 2 і 3 класів. Міс «Найкумедніший бантик» стала Шевченко Анастасія, міс «Найвеселіший бантик» - Кандакова Марія, міс «Найбльший бантик» - Горчинська Олександра, міс «Найменший бантик» - Пінко Адар.