27 жовтня у Боярському будинку культури в рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова-2018». Це було свято творчості, таланту та натхнення для молоді від 6 до 30 років. Учасники випробували себе у мистецтві художнього читання віршів Івана Коваленка.

У конкурсі взяли участь учениці школи «Леді»: Присяжна Надія, Шукюрова Лола (6 клас), Кучерова Марія (8 клас), Зозуля Анна (9 клас).

Переможцем фестивалю стала Кучерова Марія (ІІІ місце у віковій групі 13-16 років) із віршем «Квітковий роздум». У якому Коваленко з позицій шістдесятника розкриває ідею самоцінності людської особистості, адже «людина кожна – КВІТКА неповторна, найбільше в світі чудо із чудес!»

Вітаємо учасників і переможців фестивалю, наших квіточок!