Перебування у літньому шкільному таборі – це можливість провести час у колі друзів, вивчити щось нове в іграх і розвагах, набути нових корисних навичок, творчо працювати в команді і ствердитися у корисності здорового способу життя.
Цього року наші вихованки за 30 літніх днів у таборі здійснили чотири коротких туристичних походи і один довготривалий похід по Карпатських горах, відвідали шість екскурсій, провели 30 годин, займаючись аеробікою і танцями, 12 разів виїжджали кататися верхи, відвідали мотузковий парк розваг, пройшли 8 цікавих і різноманітних квестів і дійсно провели час з користю.
Любі ніші учениці!
Вітаємо вас з початком літніх канікул і чекаємо у новому навчальному році, який розпочнеться для учениць школи «Леді» 27 серпня 2018 року.