На території Києво-Печерської Лаври розташовано безліч музеїв, де зберігаються пам’ятки давнини. Учениці 2, 3 та 5 класів школи «Леді» мали змогу відвідати Музей книги та друкарства, що розташований у давній архітектурній пам’ятці – будинку монастирської друкарні. Дівчаток чекала цікава екскурсія, що відкрила всі таємниці друкування у давні часи. Юні леді побували на майстер-класах з мармурування та скрипторію, відкрили для себе історію виникнення абетки. За допомогою гусячого пера та чорнил дівчатка написали вітальні листівки, опанували техніку зі створення яскравих книжкових обкладинок, стали творцями власних оригінальних малюнків у техніці мармурування та отримали багато цікавих знань та незабутніх емоцій.