Настала осінь, а разом з нею закипіло шкільне життя в учениць. У школі «Леді» стартувала робота учнівського самоврядування, яке втілює творчі ідеї учениць у життя. Нещодавно відбулись вибори у президенти шкільної Держави успіхів, переможцем яких стала учениця 9 класу Гиря Софія. Наразі формуються центри шкільного парламенту, які охоплюють різні напрямки роботи: центр інтелекту, праці, дисципліни і порядку, культури та дозвілля, спорту та здоров’я, зв’язків та інформації. Незважаючи на те, що кожен центр має свої певні функціональні обов’язки у них спільна мета – створити в школі атмосферу доброзичливості та зацікавленості у навчанні, сприяти реалізації інтересів учениць та їхньому самовдосконаленню.