21 листопада в школі «Леді» співробітники державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській області провели лекцію про пожежну безпеку для учнів 1-9 класів. У лекції-бесіді представники ДСНС розповіли дітям про правила поведінки під час пожежі, пожежної безпеки в приміщеннях і на вулиці, що слід зробити в першу чергу, куди і як повідомити про виникнення пожежі, важливість дотримання правил безпечної поведінки з легкозаймистими предметами. Діти з цікавістю відповідали на питання і виявляли знання про пожежну безпеку, а також дізналися багато про службу пожежників. Під час розмови школярі задавали питання. Особливо їх цікавило, які дії треба розпочинати, якщо залишився один вдома і сталася пожежа. Як побудований вогнегасник, що робити при сильному задимленні приміщення.

Співробітники ДСНС із задоволенням відповідали на запитання дітей, розповідали різні випадки з повсякденної роботи, пов'язані з порятунком людей на випадок пожежі та НС.

Проведення таких зустрічей не тільки сприяє підвищенню рівня знань та практичних навичок підростаючого покоління в області безпечної поведінки при пожежі, а й підвищенню престижу професій пожежного та рятувальника.