Новий рік наповнений чудесами, тому учениці школи «Леді» розпочали підготовку до найдовгоочікуваного свята року із дивовижної та захопливої подорожі, де творяться справжні чудеса!

Чи можете собі уявити Новорічне свято без Ялинки? Звичайно, що ні, оскільки цей атрибут являється головним як для малечі, так і для дорослих. З давніх-давен прикраси для новорічного деревця виготовляли власноруч, і безумовно, це найкращі творіння. Фабрика Ялинкових Прикрас, що знаходиться недалеко від Києва, в Клавдієво, з радістю відкрила нашим дівчаткам всі таємниці створення новорічної іграшки, таким чином наблизила їх до свята, подарувала багато радості та нових емоцій. Дівчатка побачили всі етапи виготовлення ялинкових іграшок, відвідавши Склодувний, Срібрильний та Художній цехи.

На цьому чудеса не закінчилися, а тільки розпочалися… Наступним етапом програми було відвідування першого в Україні музею Ялинкових Прикрас, де зібрані іграшки зі всього світу.

А відвідування Чарівної кімнати з Сюрпризом додало Новорічного настрою та незабутніх відчуттів. У ній дівчатка мали змогу створити новорічний шедевр власноруч, відвідавши майстер-клас із розпису новорічних куль різними техніками розпису.