М. Гафурі казав: «У чарівний світ розкритої книги всім доступний вхід». 29 листопада учениці школи «Леді» відвідали Українську Національну бібліотеку для дітей та були приємно враженні гостинним прийомом. Під час екскурсії вихованки нашого закладу відкривали та опановували різні види творчості у «скарбниці всіх багатств». Наприклад, відвідали майстер-клас декоративно-прикладного мистецтва і надихнулись створенням новорічних прикрас. Також дівчатка познайомилися із відділом книжок світових посольств. Там на власні очі побачили оригінальне видання всесвітньо відомого твору Джоан Роулінг «Гаррі Потер», а згодом відвідали виставку театральних ляльок. У залі музичного мистецтва учениці релаксували під музику Чайковського. А під кінець екскурсійної програми для дітей була організована справжня дискотека. Ось такі дива творились у стінах дитячої бібліотеки серед світу дивовижних книг.