Для юних леді вже стало традицією зустрічатись із письменниками сучасності.

6 грудня у дитячій міській відбулася творча зустріч учениць початкових класів школи «Леді» з книжковими чарівниками Олегом Чаклуном, Вікторією Ярош та Іваном Андрусяк. Учасники заходу з радістю спілкувалися з письменниками, брали участь в автограф та фото сесіях, познайомилися з новими творами авторів. Олег Чаклун зачарував маленьких леді новими пригодами Мікроббота та принцеси Синтії. А письменниця Вікторія Ярош не лише представила свої нові твори, а й пограли з дівчатками в гру «Казковий слід». Розповідь про Стефу та чаклунку Чакалку з нової казково-пригодницької повісті великого вигадника письменника, поета Івана Андрусяка захоплено сприйняли юні читачі.

Зустріч дітей із письменниками була щирою і неймовірно емоційною. Маленьким слухачам сподобалися чудові твори авторів, адже написані вони саме для них.

Головною метою заходу було не тільки знайомство учнів з творчістю письменників, а й залучення їх до читання.