Для наших дівчаток перебування у літньому шкільному таборі – це можливість набути нових корисних навичок, подивитися на оточуючий світ під новим кутом зору, стати набагато сміливішими і більш впевненими, творчо працювати в команді і ствердитися у корисності здорового способу життя.

Цього року наші вихованки за 30 літніх днів у таборі здійснили шість коротких туристичних походів і один довготривалий похід по Карпатських горах, відвідали вісім екскурсій, провели 45 годин, займаючись аеробікою і танцями, 15 разів виїжджали кататися верхи, відвідали мотузковий парк розваг і дійсно провели час з користю.

Любі ніші учениці!

Вітаємо вас з початком літніх канікул і чекаємо у новому навчальному році, який розпочнеться для учениць школи «Леді» 28 серпня 2017 року.