Комп’ютерні курси для дітей та підлітків

в «Навчальному центрі DDL»

(м. Боярка, вул. Молодіжна, 84)

Реєструйтесь прямо зараз на БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття на сайті http://www.ddlaboratory.pro/ або за тел.: ‎‎0673900088, ‎‎0443909820

DDL (Design&Developmentlab) - унікальний сучасний навчальний центр з комп’ютерних технологій для дітей та підлітків.

Ми пропонуємо:

Курс «Вчи граючи»(для дітей від 8 до 12 років)

Основи програмування для наймолодших (Scratch, AppInventor) в ігровій формі.

Чому навчаться діти? Розробляти власні ігри та додатки на мобільний телефон, засвоять базові поняття програмування.

Вартість: 900 грн (4 заняття/міс.)

Курс «Вчи знаючи»(для дітей від 12 років)

Програмування для підлітків на мовах С++ та Python.

Чому навчаться діти? Розробляти свої власні складні програми, бази даних, ігри, мобільні додатки та багато іншого.

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи малюючи”(для дітей від 8 років)

Основи роботи з графічними редакторами AdobePhotoshop та AdobeIllustrator.

Чому навчаться діти? Засвоять поняття "графіки" та її складових, навчаться редагувати зображення, створювати рекламні буклети, плакати, листівки, анімаційні зображення,макети для поліграфії та веб-сайту.

Вартість: 1000 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи кодуючи”(для дітей від 12 років)

Курс для майбутніх розробників сайтів (професійною мовою – front-end розробників)

Чому навчаться діти? Розробка веб-сайтів різного типу з "0".

Вартість: 1200 грн (4 заняття/міс.)

Курс “Вчи моделюючи” (для дітей від 8 років)

Базовий курс з розробки 3D-моделей та їх друку.

Чому навчаться діти? Моделювати реальні та вигадані об’єкти в програмі для роботи з 3D-зображеннями (SolidWorks). Моделі, створені на заняттях, роздруковуються на 3D-принтері та є вашою власністю.