Ланцюжок повідомлень відкритий. 1 непрочитане повідомлення. Перейти до вмісту Використання Пошта Lady`s scool з програмами зчитування з екрана Пошук Пошта НАПИСАТИ Мітки Вхідні (709) Із зірочкою Надіслані Чернетки (12) спiльнота Clasroom news (715) Більше Hangouts Більше 1 з 966 Друкувати все У новому вікні Пиксель ФБ Вхідні x Z-click Agency Вкладені файли9 серп. (1 день тому) кому мені Во вложении 2 вкладених файли Натисніть тут, щоб Відповісти або Переслати Використано 222,64 ГБ Керувати Політики програми За технологією Google Остання діяльність в обліковому записі: 3 дні тому Деталі Z-click Agency agencyzclick@gmail.com Найновіші фотографії Переглянути фотографію в повідомленні Показати відомості

Заняття кінним спортом – це перш за все залучення дітей до здорового способу життя. Кінь – унікальний «живий тренажер», який приводить у тонус весь організм та стимулює роботу значної кількості м’язів, які рідко задіяні у повсякденних рухах. Найактивніше при катанні на коні працюють м’язи ніг, пресу, плечового поясу та м’язи спини, так званий «м’язовий корсет». Запорука успіху не лише в силі, не менш важливими є гнучкість, розтяжка, плавність та координація рухів всього тіла. Верхова їзда розвиває відчуття рівноваги, корегує поставу та гармонізує координацію рухів. Для того, щоб керувати конем або змусити його виконати навіть елементарний рух, треба добре володіти своїм тілом.
   Крім того, заняття кінним спортом - потужний психологічний вплив на дітей. Ще з давніх-давен відомо про користь верхової їзди та позитивні наслідки від спілкування з конем. Древні греки запровадили спеціальний термін «іпотерапія», який і нині широко використовується у всьому світі. Іпотерапію радять лікарі як терапевтичний метод при різних недугах. Психологи радять займатися дітям кінним спортом, адже він тренує вольові якості, витривалість, формує позитивне світосприйняття. Верхова їзда, кінні прогулянки – це насолода швидкістю руху; копита коней, що відбивають чіткий ритм галопу і неперевершені відчуття польоту і свободи...

В прогулянках на конях є і незвичайність (навіть екстрим), і користь, і аристократизм, і спілкування з розумною та доброю твариною.
   Катання верхи в нашій школі – це один з найкращих способів розслабитись фізично, підвищити концентрацію вольових якостей, отримати позитивний емоційний заряд, а також покращити загальний стан здоров’я. Уроки верхової їзди проводяться раз на тиждень на базі Боярського кінного клубу «Вояж» з досвідченими інструкторами на спокійних та об’їжджених конях.

• У початкових класах діти «катаються» на конях у супроводі дорослого (інструктора), який веде коня за вуздечку.
  • На першому етапі діти навчаються правильній посадці у сідлі, спілкуванню з твариною, їзді кроком і риссю.
  • Пізніше дівчатка поступово привчаються до управління конем і можуть починати їздити самостійно.
  • Навчання катання верхи й кінні прогулянки проходять із дотриманням техніки безпеки.