Життя – це не ті дні, що минули, а ті, що запам’яталися.

Побачити весь світ – мрія кожної людини, адже наша планета таїть в собі багато прекрасного і незвіданого. Подорожуючи, ми пізнаємо навколишній світ і самих себе. Під час подорожі починаємо відчувати гармонію і тісний зв’язок з природою, а також вплив нових знайомств, нових культур, нових емоцій.

Відповідно до віку, інтересів і фізичної підготовки дітей школа «Леді» пропонує своїм вихованкам участь у таких туристичних заходах: туристичні зльоти, короткострокові походи до Карпатських та Кримських гір.

Туристичний зліт – це одна з найбільш доступних форм туристичної і краєзнавчої діяльності, в процесі якої здійснюється перевірка фізичної і психологічної готовності дітей до похідного життя в майбутньому. Під час таких зльотів діти отримують знання про облаштування туристичної стоянки (бівуаку), укладання рюкзака, розведення багаття. Досвідчені інструктори діляться досвідом орієнтування на місцевості (за компасом, картою, небесними світилами), подолання смуги перешкод, в’язання туристичних вузлів. Особливо цінними для дівчаток є навички приготування їжі на відкритому вогні, ремонту одягу і взуття підручними засобами, надання першої невідкладної допомоги в умовах, наближених до екстремальних.

Туристичний зліт – це не тільки навчання виживанню в умовах лісу, а й відпочинок. Тому інструктори пропонують учасникам зльотів катання на байдарках, переправу через річку різними техніками по натягнутому тросу, змагання у популярній туристській грі «Домбайський футбол».

Учениці школи «Леді» щорічно весною і восени беруть участь у зльотах туристичних клубів Києво-Святошинського району в с.Жорнівка (Високий берег р. Ірпінь).

Спортивний туристичний похід – це групове проходження туристичного спортивного маршруту певної протяжності з подоланням природних перешкод різної складності за визначений час. Учениці школи «Леді» мають змогу стати учасницями туристичного походу, починаючи з 6 класу. Всі туристичні походи для школи організовують професійні і досвідчені інструктори, які відмінно знають Карпатські і Кримські гори, прокладають маршрути відповідно до віку і фізичних можливостей учениць, дбають про безпеку.

Похід – це школа дорослого життя. Діти стають повноправними учасниками процесу. Вони мають пройти з рюкзаками довгий шлях від однієї стоянки до іншої, подолавши при цьому вершини, перевали, гірські річки, часто за несприятливих погодних умов. Вони, як дорослі, готують їжу на відкритому вогні, піклуються про дотримання санітарно-гігієнічних умов у таборі, дбають про збереження природи. Стикаючись із труднощами туристського життя, діти вчаться долати їх не поодинці, а колективом, вчаться підтримувати один одного, піклуватися про однолітків і дорослих.

У поході починають звучати по-новому знання, отримані ученицями на уроках географії, історії, біології, фізики, астрономії та математики. Також це абсолютно особливий відпочинок, можливість пізнати світ через єднання з природою, зміцніти фізично і морально, отримати безліч нових вражень, пройнятися романтикою туристичного життя.