Людина росте разом з величчю своїх завдань
Юнг Карл

Наш час – це час лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних творити та мислити неординарно. Школа – це модель майбутнього суспільства, у якому формуються соціальні компетентності: активна життєва позиція, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, спільної справи, гуманістичні відносини між ученицями.
   В нашій школі учнівське самоврядування – це платформа для творчого пошуку наших вихованок, можливість реалізувати свій внутрішній потенціал, навчитися організовувати цікаве шкільне життя, самостійно вирішувати питання колективної співпраці через гру. Саме шкільне самоврядування, якому властива раціональна внутрішня організованість та широка варіативність напрямків, допомагає ученицям реалізуватися у справах за інтересами, набути практичних навичок управлінської діяльності. Наші учениці залучені до дієвої участі у демократичному управлінні шкільним життям.