МАЙБУТНІМ ВІДМІННИКАМ ЗОШИТ З ПІДГОТОВКИ РУКИ ДО ПИСЬМА

МАЙБУТНІМ ВІДМІННИКАМ ЗОШИТ З ПІДГОТОВКИ РУКИ ДО ПИСЬМА
МАЙБУТНІМ ВІДМІННИКАМ ЗОШИТ З ПІДГОТОВКИ РУКИ ДО ПИСЬМА

МАЙБУТНІМ ВІДМІННИКАМ ЗОШИТ З ПІДГОТОВКИ РУКИ ДО ПИСЬМА

0.00

Цей зошит допоможе вашому малюку підготувати свою руку до письма, а також сприятиме розвитку його мислення і творчих здібностей. Мета посібника — організувати систему послідовних занять, спрямованих на розвиток дрібних м'язів руки дитини, координації рухів, окоміру, точності, акуратності, просторового уявлення, графічних навичок, вміння синтезувати, комбінувати, розмірковувати. 

Add To Cart

Цей зошит допоможе вашому малюку підготувати свою руку до письма, а також сприятиме розвитку його мислення і творчих здібностей. Мета посібника — організувати систему послідовних занять, спрямованих на розвиток дрібних м'язів руки дитини, координації рухів, окоміру, точності, акуратності, просторового уявлення, графічних навичок, вміння синтезувати, комбінувати, розмірковувати. Завдання відповідають вимогам програми "Дитина" і можуть бути використані в роботі з дошкільнятами 5-6 років. В посібнику поєднані різноманітні завдання, які забезпечать систематичність у роботі з дітьми. Тривалість кожного заняття не повинна перевищувати 10 хв., а вправ на проведення ліній — 5-6 хв. Після кожного заняття під час перерви не забувайте виконувати вправи на розслаблення м'язів руки та зап'ястка. При виконанні кожного завдання слід звертати увагу на послідовність та напрямок рухів дитини, слідкувати, щоб вона була уважною.
 Особливо важливо слідкувати за правильною поставою дитини, освітленням робочого місця, положенням руки та олівця в ній. Порушення правил можуть призвести до викривлення хребта, порушення постави, втоми м'язів руки, перенапруження очей тощо.